Prijava

Отресо га ко слину, буквално! хД

буахахахаха јебо му је кеву у пичку

Али, аргументи типа ''тога има у свакој земљи'' су пресмешни и миљама су далеко од суштине онога о чему мислим да се овде расправља.

Као што мој бураз мало пре рече : " Још мало па ће и они из паркинг сервиса почети да употребљавају силу". Наравно, оправдану силу.

Што се тиче клипа из првог поста, генетски-модификовани-ђубретари имају само права да позову интервентну ако неко неће да сарађује.
Неки људи су трули, а неки нисмо.

NE MOJ TE DA SE SVAĐATE BRAĆO TO DUŠMANI HOĆU OD NAS BUDITE SRBSKI UJEDINJENI ONO TRI S ŠTO IMA NA GRBU I ARKAN I SVETA MATI CECA I KOSOVO I RATKO MLADIĆ I MAJKA ROSJA PUTIN BOGOTAC I SESTRA GRČKA PAOK PARTIZAN BRAĆA PO BOJI I VERI!!!!1 JEBAĆEMO NEFČIJAAAA OPAAAAA

To sve dileje, posebno ovi što snimaju.

Ahahahahahaha Marveljose, jebo te kurac, jes ti normalan? :D

Braćo i sestre, dame i gospodo..

Mis'm da je Remenski kobjasnio kako nam svima treba disciplina i staljinovanje.

To jes', treba. Ali ta priča neće jebati, jer je Zapad decenijama unazad, posle završetka hladnog rata promovisao te gejštine slobode, demokratiju, hibridne automobile i ostale pičkematerine i to baš zato jer znaju da će ovce da se sjebu bez putokaza i da prave sranje međ' sobom. A gde je sranje, tu je i plastično rešenje u vidu uređene države, koja će, jelte, da se bogati na našim greškama. Fin sistemčić, za to im skidam kapu.

Taman i ovo da nalegne na temu:

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201103/85055/jel-ima-jos-neko.jpg

Čekaj, čekaj. Koaj rekošte da je cijene karte? 60 dinara? To je oko po evra, ne? I koji je sistem, koliko se voziš za te pare?

Kad mi vide bosansku ličnu uglavnom su okretali glavu u startu

AHAHAHAHHAHAHAHAAA

Kizo, mi Bosanci zaštićeni :DD Al plaćamo kartu, da ne bi Vojvođani stalno govorili kako smo im mi sve uzeli.

Jebale vas bugarorumunske lične karte cigani iz Srbije!

http://www.youtube.com/watch?v=p2PKLs7AAqc

Rekla sam lepo da zemlju volim - ljude ne. Ljudi su generalno problem i u svetu.

Е, ајд ми кажи јел можеш рећи за себе да си патриота?

Čitao sam malo temu, al nisam mogao svih 5 strana. Evo da kažem ja nešto...
NE PLAĆAM KARTU U BUSU I GLEDAM DA NE IZLAZIM, OSIM AKO VIDIM DA MNOGO SMARAJU, PA DA NE ZADRŽAVAM OSTALE, JER NIJE U REDU. NEK MI SE NAPUŠE KURCA I VLAST I CELA OVA LOPOVSKA DRŽAVA I SVI KOJI PODRŽAVAJU PLAĆANJE KARTI I BUSPLUS I KOMUNALNU POLICIJU. UKRALI SU STOTINE MILIONA EVRA, A SAD ĆE IM OVIH PAR DINARA OD BUSPLUSA SREDITI SVE, JES OĆE KURAC. DOLE VLADA!

Rekla sam lepo da zemlju volim - ljude ne. Ljudi su generalno problem i u svetu.

http://static3.fjcdn.com/comments/First+result+on+Google+_8b092e0052efdd1e29b9e717b656aad2.jpg
Zemlju čini narod, a ti onda jedino možeš da voliš prirodu...

LA RIVOLUZIONE E COME IL VENTO

Plati jebenu kartu ako hoces da se vozis busom. Ako neces da platis, izadji iz busa kad te uhvate. Samo su trebali da pozovu pravu policiju da ga izubijaju.
Ne idi ispred autorizovane prodavnice da prodajes isto ono sto i oni prodaju. Idi od kuce do kuce i pitaj da li neko hoce da kupi to sto imas. Nemas pravo da potezes jebeni noz ni na koga! ja bih mu ruku smrskao da me je napao nozem.

Najjaca stvar. Sve civilizovani,shvataju da se prevoz mora placati, al zato pozivaju na linc svakog ko se ne slaze sa njihovim misljenjem.
Ima ljudi koji iz revolta nece da placaju kaznu. Apex (firma vlasnik bus plusa) je pobedila na "konkursu" iako je osnovana par meseci pre konkursa i u trenutku pobede imala 1 zaposlenog. Takodje, osnovana je sa kapitalom od 500 evrica. Sve cista posla. Sve postenjacine, sve legalno i transparentno.
Za ovo se niko ne buni,i svi urlaju kako treba da se placa bus plus. A zasto bi neko ko ovo zna, placao korumpiranu firmu i finansirao tajkune? Nemaju dovoljno?

I cisto da podsetim sta komunalac sme,a sta ne:

Комунална полиција нема право:
- да податке из личних докумената путника да на увид контролору
- да приводи у ћелију било којег путника коме је могуће установити идентитет
- Комунална полиција има право према закону да изврши проверу идентитета путника а на два начина: увидом у личну исправу или на основу изјаве лица чији се идентитет проверава
- да на основу података о идентитету путника, који је добила од путника, поднесе пријаву судији за прекршаје
- да претресе грађанина уколико постоји “оправдан” повод, претрес мора вршити лице истог пола
- да позове “праву” полицију, да им помогне уколико то нађу за сходнo

Kao sto se moze videti, svaki put kad pandur da podatke kontroloru prekrsio je zakon o zastiti podataka i moze biti tuzen. Decko je ponudio licni dokument i kao takav ne sme biti priveden. I na kraju ovo poslednje, ukoliko misle da remeti javni red i mir, morali su da zovu prasinare a ne da udaraju decka koij im za to nije dao povod.

I sta kazu sad oni koji su za STRIKTNO postovanje zakona? Ko je prekrsio zakon ovde i koliko puta?

A sad,kao u svakoj policijskoj drzavi krece oduzimanje legitimiteta. Predstavice ga ko nasilnika, ubicu, siledziju i korumpiranog studenta.
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/343558/Pretuceni-putnik-danas-vredjao-kontrolore-jer-mu-nisu-dali-da-udje-na-zadnja-vrata

Covek koji juce nije ni glas povisio,vec jutros hoce da bije kontrolorku.