Prijava

joj bre pa sto..kakvis u te problemi uhvatili?Joj ja cu se ubiti ..samo me ljubav muci...jesu zene komplikovane majko mila...A moju jednostavnost niko ne moze da raazume..poz tihi

Hocu i ja da se prijavim, treba mi neka funkcija, titula, imam kompleks nize vrednosti, pomagajte, ucinicu sebi nesto nazao pa cete VI biti krivi.

I ja se prijavljujem.

dosadašnje prijave:

beavis
zyclon
godfather
foto_instinct
madda fakka
Marko
spc
Humor man
Sos
Jelena Tihi Ubica
Tulumbac
brankaja
Stoka
*

prijave za septembar se primaju do 20. 9.

Ko ima muda da preuzme moju ulogu kad me otpuste...? :D

Znam da nemam pravo da konkurisem, al strasno bih voleo da budem sinji kukavac na ovom sajtu, pa molim da mi se samovoljom admina dodeli ta funkcija.
Mislim da sam zasluzio...

Ja bih da budem kulturni atase za juznu hemisferu, kad mi se navrsi mesec dana...

ja nominujem Silencija za funkciju 'Dzelat' ili 'ProHejter' po zasluzi na osnovu clana 5.13. Dusanovog zakonika i Vukajlijinog Foruma, dokaz potraziti na http://vukajlija.com/forum/teme/609

jel ima jedna prijava i za mene....?
...gde da potpišem?

@blentava: član mora sam da se prijavi.

@ beavis: rezltati su do 1. oktobra

@ kgigor: moraš da budeš duže od mesec dana na sajtu da bi se prjijavio. popuni formular tamo negde 5. oktobra...

ko ce cekati 1. oktobar...

Evo i ja se prijavljujem

ja ljudovi nisam tu do ponedeljka da znate da se ne brinete...hehehhebrzo cu ja ...pozzzzzzz svima

pozdrav.
p.s.
dobru si temu odabrao za to :)

prijavljujem se za sledeći konkurs

Ocu i ja, necu da "moduliram", dajte mi samo ime

Evo mene nazad.Etoa pa samo da znate da sam se vratio.Bio sam u Grckoj.Bilo je zaista lepo uprkos dosadnoj kisi i hladnom vremenu...