Serije - preporuke, kritike, diskusija

  1. strasna nova ep westworlda

  2. Ima li našeg prevoda?

  3. E do jaja. Ja skinuo ranije danas nešto što je pisalo da je 1080p, a ono kao da je snimano mobilnim telefonom. Sad moram skinuti neki pouzdaniji torent. Živote, vrećo govana!

  4. Oće li biti druge sezone Quarry-ja?

  5. Sta je sa trecom sezonom Sola?

  6. tebi sto predstavljas mi sve
    poklanjam srce, poklanjam sne
    svaki moj dah za tebe je oooooo
    tebi sto stalno si mi u mislima
    ja jedino zelim da se dam
    jer ljubav je nasa istina, nasa istina

  7. Jel gledao neko Mars prvu epizodu, lici li na sta?

  8. Kolko očajno glume pojedini u Westworldu jebote, ko da ih Siniša Pavić kastingovao. Ona crnkinja(što je jebo robot u zadnjoj epizodi) toliko ne zna da glumi da čak i meni, koji nemam pojma o glumi niti tražim dlaku u jajetu, toliko smeta ko Milicu Milšu da gledam.

  9. Ona crnkinja(što je jebo robot u zadnjoj epizodi) toliko ne zna da glumi da čak i meni, koji nemam pojma o glumi niti tražim dlaku u jajetu, toliko smeta ko Milicu Milšu da gledam.

    Ona Sofija što vodila kviz sa Borisom Milivojevićem, sa istim nivoom kvalitetne glume. Iste su u licu i sličan glumački potencijal. I meni je mnogo bola oči.

    Inače, ovo sam pomislio od prve epizode: svaka uloga koja se piše za Hopkinsa već četvrt veka je derivat njegove izvedbe Hanibala Lektora. To je isti profil: psihopatski genije, koji poznaje Šekspira i lvl 9999 poznavanja istorije i teorije umetnosti, manipulant i onaj koji u tim mind igrama uvek pobedi. Ne znam da li će i njega kao i Božjeg sina izdati oni kojima je verovao, ali je neverovatno koliko svaki film sa Entonijem Hopkinsom je, u stvari, film koji pokušava biti Hanibal-like. Svaka čast na njegovoj posvećenosti ulozi, ali sve te mimike i gluma bez govora su Dejo iz Vukovara. U ovom slučaju serija, naravno, pošto je ona dete filma.

  10. Znaci hopkins ogranicen ko hardi? :D

  11. Nisam to hteo reći, Hopkins je nadaren glumac, ali svaki njegov film koji sam gledao je hteo da uzme deo težine ne glumca Entonija Hopkinsa, nego Hanibala Lektora kog je glumio Hopkins. Hopkins je ušao u Pavle Vujisić mode da uopšte ne glumi.

  12. Upoznajte Dzoe Bleka glumi mogula sa dobrim srcem, borca za pravdu, u Toru glumi postenog boga, u Noi Metuzalema. Ustvari sad razmisljam, ima li nekog filma pored jaganjaca u kome glumi zlog psihopatu.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.