Serije - preporuke, kritike, diskusija

  1. kada sam u tvitskusiji sa

    Овде сам престао да читам, устао од компа и отишао да направим клопу неку, хвала на томе.

  2. Hahaha, ja nisam ni video ovo "tvitskusija". Jebem ti dan!

  3. Ja sam siguran da je USA dodelio ovoj seriji drugu sezonu pre emitovanja pilota samo da bi predupredio “Slater maler”, jer niko nije “sahranio” više serija nego on u poslednih dve dekade.

    HAHAHAHA

  4. kakva je ova nova HBOova mini serija izasla prva ep, mislim da cu brate gladati ovo
    https://www.youtube.com/watch?v=_-55mfQMQb4

  5. Izgleda ok na prvu, izijeme.

    EDIT: Evo fine serije, nije vrh, ali zanimljiva priča:
    http://www.imdb.com/title/tt4520992/

  6. Lorn Malvo (Bili Bob Tornton) iz Farga kakav sadista i kakva moć ubeđivanja, otkinuo je baš! Stigao sam do 7 epizode i prezadovoljan sam serijom

  7. Sinoć na rts-u naletim na random epizodu Peaky Blinders, ili kako su oni to spretno preveli Birmingemska Banda. Strašno mi se dopala seriija, ima tu neku prljavu atmosferu a la Gangs of NY... Da napomenem da me theme song nije ovako oduševila još od True Detective-a sa Koenovom Nevermind. Ide na skidanje svakako, čim privedem kraju Narcos s02

  8. verovatno ste svi videli onaj klip kad zmije jure iguanu sto je trendovalo ovih dana, znaci planet earth II, kec je fazon najbolje ocenjena "serija" uz band of brothers, skidam ga, a dvojku cu pratiti kako bude izlazila koja epizoda, ima da se skine prva gde su ove zmije i iguana i prelepo je zaista, nisam mogao da verujem, sta sve postoji, sta sve moze da se snimi itd. malo da odmorim okrenucu se dokumentarcima ovakvim, uzivanje jebeno

  9. Planet Earth gala priča baš

    a RTS je švalerčina, eto fura se Black Orphan pored Peaky Blinders, uskoro kreće i Fargo, ako već nije

  10. al bandi, piše se "otprilike"

    ne bih te ispravljao da je neka druga situacija, ali nakon što si kupio karticu za menzu, samo je pitanje vremena kad ćeš upisati i fakultet, pa da se ne obrukaš tamo xD

  11. Znam kako se piše, gde sam drugačije napisao uopšte?

    ili si ti sanjao, ili ja nisam u trendu sa nekim skečevima

  12. Kreće Fargo na rts-u, aplauz za rts zaista

  13. westworld objasnio

  14. westworldu ili crownu ?

  15. ubistvo neke devojke, traže ubicu ali onda saznaju da su u igri mnogo jača imena od njih i da, ako nađu ubicu, svet nikada neće biti isti nakon toga

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.