Prijava

Hahahah kakav imbecil lol (sto je najgore jebo je sig xd)

Pa što je imbecil
Mi smo milijardu puta ponovili Džela kuva spermu pa ga nismo jebali

ovaj neki mr. robot pokrao serije najvecih kompanija koje tek treba da budu i izbacuje na pirate bay ako mu ne plate, izbacio je oitnb, valjalo bi kad bi izbacio nesto netflixovo

https://twitter.com/tdohack3r

Ili sola advokata celog

jos ne prevode americke bogove, kao da namerno zezaju narod..fargo fenomenalan malo su pojacali humor cini mi se.u prvoj sezoni ona scena kad je glavni lik na saslusanju i prica kako nije ubio zenu i kako je voleo, odgledao sam je 500 puta ono je prejako.ako moze neko da je nadje na yt i postavi ovde ja ne mogu

opa izasli american gods

Jel ima među ljubiteljima Majkla Skofilda nekog da je gledao novi Prison Break da mi kaže jel gowno

Rađ, meni se ne sviđa PB, ali ti jednostavno moraš gledati, Hrvati su preveli seriju kao Zakon braće xD

EDIT: Ovo valja.

lolek xD

Ma pogledao sam prvih pet sezona, nego sad posle pauze od osam godina snimili još jednu sezonu, pa za nju pitam

ja nisam ni znao da je izašla nova sezona 1/1 je govno
EDIT sad gledam izašlo već 5 epizoda 9.0 na imdbu jel moguće da valja

Gledam ja to sranje kad uvatim na tv bez da sam gledao ono pre sto je bilo, nije lose

jedna moja tetka gledala prison break u to vreme i ložila se na Skofilda i dva dana se deprimirala kad je saznala da je gej

Gledao sam ja novi pb, ako si gledao ranije, onda isti kurac, nekoliko istih likova, brze scene, jurnjava konstantna, manje više predvidivi raspleti situacija, sasvim solidno za ubijanje vremena, vremenom će i ta ocena na imdb opasti sigurno.

Ako hoćeš da ti kažem nešto o kameri i ekspozicijama, e pa ne razumem se u to

Meni bivša bila zaljubljena u Majklovog brata sirovinu, ovaj joj bio mnogo ženskast, ni ne znam šta je uopšte radila sa nežnim cvetom poput mene

E K S P O Z I C I J E
K
S
P
O
Z
I
C
I
J
E

hvala, Duka, to je manje-više ono što me interesovalo

nadam se da je Reme gledalo prison break i da će moći da dopuni ekspozicijama

AMERICAN GODS J E B U!

Flipse, isto to sam rekao prije 2 dana.

Bogovi jebu jako, knjiga jebe jako ali serija će da pokida.