Prijava

Jel "Rik i Morti" stvarno toliko dobra serija?
Samo pozitivno sam cuo o seriji, ali se plasim da su gledaoci sekta kao GOT-asi pa da je to razlog.

Stvarno je vrhunska serija, i za razliku od GOT-a, iz sezone u sezonu sve bolja, jedino me je epizoda s03e07 smorila

Danas kreće Mr. Robot S03

Imate na jućubu lajv strim svih Rik i Morti epizoda po redu, samo ukucajte Rick and Morty live

Potvrđujem, Mr. Robot nastavio snažno da jebe. Blacklist takođe fin.

Ja tek sad vidim da su napravili nastavak za full house hahahah
https://www.youtube.com/watch?v=CXuGLswn2l0
celtic jel bedna serija ko original ako je neko bio upućen da su izbacili ovo ti si

Nikad gledao, serija na kilometar izgleda ko kuga. Što kažu Jenkiji, wouldn't touch it with a ten foot pole

Blacklist da li valja?

Ray Donovan jebe. Pseto, strpi se, još samo 2 epizode do kraja.

Bio sam u selo i kad nisam imao šta da radim gledao sam reprize How I met your mother, mislim da su dve predzadnje sezone u pitanju.
Ta serija mi je jebeno fascinantna, zato što je takvo sranje postala relativno brzo a nikada nije ozbiljno pala u gledanosti, niti su je pljuvali posle završetka (malo kraj samo). Ljudi je se u glavnom i dalje lepo sećaju i vazda se broji u najbolje serije dekade. Msm van ovog jebenog foruma.
Ali kolko je preloša jebote, tačno se vidi da su imali ideja za 2 sezone al su im iz mreže istresli vagon para pa ajte, terajte.

Gledaj, Nikolase, Finčer režirao, ljeeepa serija

Opet sam se razboleo ko onaj prošli put, prolivčina i temperatura, ležim sinoć u postelji i gledam sta da skinem, skinem lucifera. Kakvo smeće, klasičan csi:miami sa prelosim forama

Ko reši da napravi koncept serije tako da jebeni ĐAVO umesto da baca magiju, vara ljude, navodi ih na greh, on ide i istražuje ko je ubio neku nebitnu ribu

Onda sm skinuo reja Donovana I pogledao celu prvu sezonu noćas, pošto još ne mogu da spavam

Rej je kidalica jebena u top3 serije ikada

Rađ, rekoh davno da će ti se svidjeti Rej, jer i on ima braću!