Prijava

E drug me jedan ubeđuje da krenem panišera kaki je? Pošto vidim da je vojna tematika ima li onih murica fuck yeaaa vi fajt for demokrasi momenata. Gotivim od marvelovih derdevila i džesiku ostale nisam gledao deluju sranjkasto. I nisam našo gomoru jel ima uopšte novih epizoda na netu,jel ih gledao ko nemoguće da sam jedini na sajtu koji to gleda jer sam ovde i saznao za seriju

paniser je bzv.jedva da drzi paznju i nema neke akcije da valja.nema to borba za demokratiju ali ima ono drzava nas je zajebala, za sta smo se mi borili itd izgleda i da su u relanosti ti ljudi verovali da stite ameriku tim ratovima u afganistanu iraku itd, kao idemo na bliski istok da ratujemo da bi amerikanci mogli mirno da spavaju.i posle neko treba da zali te vojnike sto drzavu boli kurac za njih.normalno da ce da je boli kurac za mentalace, oni su samo potrosna roba..ima malo patetike u paniseru, gluposti, klisea..ova ocena na imdb je nerealna skroz..
editacija:i serija je nekako detinjasta

Ne smeta ako je detinjasta i ja sam detinjast i za ocenu sam pret da je napumpana samo me zanimalo jel serija govno totalno ili je onako meh ok za ubiti vreme, hvala onda sve je jasno sad. Možda ipak uzmem da odgledam nekad da bi legitimno kenjao kako je jedini čru panišer Dolf Lundgren mađija.

Gledaj donovana brt

Njega odlažem dve godine cirka čim budem više dokon da odgledam šeset epizoda u cugu on mi je na redu. Znam da jebe serija sig a numem polako da gledam.

Jebe raskiva ja isto tako gledam zato cekam da zavrse snimanje pa da zasednem nedelju dana i usmrdim se jako

a pa ok je za ubiti vreme ako nema nista drugo.drzi paznju ali jedva.vidim da su neki batalili sons of anarchy posle 3 sezone zbog pada kvaliteta a SOA je institucija u odnosu na paniser

Samo sto sam krenuo da gledam, za sada sam odusevljen, danski house of cards.
http://www.imdb.com/title/tt1526318/

Piki Blajnders 2 epizoda opako dobra.

Što reče neko jebu i Blajndersi i Robot nove epizode. U robotu Džoi Bedes bratina ukrao šou kake jebačke najke nosi imam slične. Jedva čekam sledeće epizode obe serije.

aberama za sad nista nije posebno bilo al od ejdana gilena se sve moze ocekivati doktor je zaista, zbunjuje me akcenat najvise, on je irac a pokidao je i americki akcenat u zici a ovde nit tamo nit vamo nzm je l treba da bude cigan il sta jbg

Panišer je od svih tih jedini uz Derdevila iole zanimljiv, bar ove početne epizode što sam gledao, tako da uzmi slobodno gledaj.
Džesika i Iron Fist su solidni za ubijanje vremena, dok sam se uz Luka Kejdža i Defenderse opasno smorio.

Nadam se da će Marvelovci znati kada je vreme da se zaustave i da neće do iznemoglosti crpeti epizode i u krug vrteti priču kao DC što radi sa Arrow, Flash i Legendama

Skidam prvu sezonu peaky blindersa pickeee

ADRIEN BRODY BOG JEBENI STA NAPRAVI BOG BOG

Kakva lobanja je Brodi ja ne verujem, pa gledao bih ga i u seriji u kojoj ljusti krompir 45min kroz 10epizoda eto toliko mi je gotivan

Jel može još nešto da se koristi osim pajretbeja kao torrent search? Ne rade ceo dan a ne mogu nigde da nađem Punishera.

Kickass ne radi kao pre...

Fenomenalna krvava zavrsnica druge sezone Piki blajndersa, malo je reci da sam odusevljen... Kakvi sve obrti na kraju da ti pamet stane.. Skinuo sam i kompletnu trecu sezonu, nema mi spavanja do nekih 4,5 :D

Arm djeee su Hardiju 100 procenta zarade od ruma hahaha