Prijava

Stvarno dok god postoje torenti i slično ni dinar ne dajem pedo-gej grupacijama za entertejnment
Da finansiram woke i cancel i blm hajte molim vas ipak se potpisujem ćirilicom

Galantni ovo tvoje je nesto vanzemaljsko, moj je ipak skromniji. 55 incni, iako sam planirao 65 shvatio sam da je 55 dovoljno.

Oled je mama, bez pretjerivanja, stvarno je ugođaj za oko

E mislim da ja imam ovaj sto kaze kosovac. Nema nigde da pise doduse.

Lg ubedljivo najbolja slika btw, uzo sam na prepotuku ljudi sto se razumeju u razlike.

Imao sam Sony prije njega ali slika bolja na LG a zvuku da ne pričamo. Sony izgleda namjerno pravi loše integrisane zvučnike da bi kupovao njihove soundbarove, mada mi to nije bio neki problem jer sam uvijek imao te soundbarove za tv.

E nije, lg oled 55cx. Doduse imam ga vec 2 god ne znam koji su najnoviji modeli.

Ma ovo od galantnog je neki zadnji krik mode, gaming 8k tjeraj djavola, garant je 6k eura

Na zapadu kosta oko 1500 evra, nije mnogo za OLED sa 120hz refresh rateom. Nego celte imas li problema sa burn in-om obzirom da ga imas dve godine vec? Izbegavam olede i dalje zbog toga, frka mi

Televizori nisu uopste losa investicija obzirom da mozes nabaviti pravo dobar tv za 1k eura da ti traje 5 godina.

Neke od “kvarova” koje imas na tv mozes da saniras gledajuci tutorijale na yt i kupovinom komponentni znaci sam samcat (osim ako nije neka displejska zajebacija ili neki last gen).
To mi kazu ljudi koji su se bavili popravkama televizora, meni se nikada nije pokvario, uvijek odlučim da ga promjenim nakon 4 godine fazon i kad staviš na papir koliko ga koristiš, kakva mu je amortizacija i koliko ti je trajao, nije losa investicija nimalo.

Na zapadu kosta oko 1500 evra, nije mnogo za OLED sa 120hz refresh rateom. Nego celte imas li problema sa burn in-om obzirom da ga imas dve godine vec? Izbegavam olede i dalje zbog toga, frka mi

Nema, slika je ista ko i prvi dan.
Tako nesto je kostao i ovaj tv, manje malo.

placanje netfliksu omg.ljudi kazu tako im prakticno.gledanje filmova na laptopu, mobilnom tel sa 6 inca!isto prakticno,.kupovina laptopa za kucnu upotrebu, prakticno..das 1k evra za laptop koji ce da ti boravi u sobi i tako izgubi primarnu namenu a za te pare mozes da kupis duplo jaci desktop, koji ima troduplo vise mogucnosti, stvarno neverovatno..to rade oni sto se loze na velicinu tehnologije, sto manje to bolje.pa prakticno..nisam koristio netfilx, nemam pojma kako je na tim striming platformama(valjda se tako zove).nista ne znam o tome.ali sumnjam da tu ima filmova iz 80ih, 60ih itd.dakle ako ne kombinujes to sa torentima nego gledas samo netflix onda si dileja.kao neko ko je sklon pomodarstvu..a ako kombinujes onda si opet dileja jer koji ce ti k...netflix kad sve ima na torr.sto se tice koriscenja platformi dakle ne znam nista ali sta ces bolje od toga da skines film seriju boravi u komp.imas lak pristup. prekines gledanje, nastavis.lako.i sto je najbolje ne placas tim nakazama koje prave ta propagandna govna.pa ne bi im dao ni 10 din kamoli hiljadu.pre bi davao hiljadu din mesecno onom sto cisti soferke na semaforu

pametni ljudi se borili za te torente da rade.rizikovali slobodu..i kako su pored tako fenomenalne besplatne stvari uspeli da vas naloze da placate platforme,,da vas naloze kako su torenti prevazidjeni.nisu u modi...sta je sledece:REKLA AMERIKA DA VAZDUH MORA DA SE PLACA...placamo svi vazduh.pa sta je 3 hiljade din za nesto sto je tako vitalno za zivot.a amerikanci znaju oni radili istrazivanje i rekli da mora

Ljudi se borili da švercuju cigare ti odes i kupis ih na trafici, sramota labo

hahhaahhah touché

iznenadili bi ste se kolicinom ljudi koji ne umeju da skinu torent, i to da puste posle na tv. recimo da je 95% populacije.
sto se njih tice, netflix moze da gledaju na tv, torent je nesto sto ti skine komsijin mali da gledas na laptopu sto si kupio za u kucu ili sta rece.

plus, ako izbacis istocnu evropu (i svajcarsku, zbog zakona o privatnosti) iz miksa u celoj eu su torenti ilegalni, tako da se igras sa tim da onaj sto ti prodaje internet da podatke nekim uterivacima dugova koji ce da ti posalju neki astronomski racun za to, tipa 80000€ koji mozes da platis da te ne tuze, pa se onda kao dogovoris sa njima jer su mnogo dobri pa platis 5-6000, ili kolko im se ucini da ti je vredno da se ne sudis. govna.

ovo prvo je uglavnom presudno doduse. nemate tu perspektivu uopste.

A brate ne radi mi Stremio na tvu, ne radi ni “cast to” niti kao aplikacija, ne znam zasto i to mi je dovoljno da se više ni momenat ne jebem oko svih vrsta torrenta. Ako ne mogu da ga gledam na tvu na dva klika, ne želim ni da povezujem hdmi kablom laptop pa da pustam. Ovako ako nesto ima na tim streaming servisima (a ima dosta toga) samo kliknem i pustim i eto ga u 4k s full audio doživljajem koji sam uzeo zbog toga ponajviše. Ako nema, udjem na stremio nije problem al onda gledam na ekranu od 17 inca i bezveze mi

Računar nemam, samim tim ni neke monitore zajebane koji se opet ne bi mogli porediti s OLEDom od 55 inci da se ne lazemo

Zamena za licnost torrent vs netflix ova debata je falila na ovom sajtu

Btw Blackbird skroz ok je, ne znam jel neko ovde preporucivao ali sam sinoc odgledao 2ep, nisam gledao ni preko torenta ni preko netflixa vec onako online stream, gresan sam znam

Sinoc odgledao prve cetiri epizode o Pistolsima. Imam jos dve danas. Onako, ok, zanimljivo. Malo preterano i donekle pogresan izbor glumaca, ali ok. Lik koji glumi Rotena ojebao, Dzons prikazan krajnje romanticno i ni blizu nesretniku i poremeceniku kakav je bio.
Sve u svemu kul, gledljivo.

Brt u životu znači u životu nisam platio DRM ili neko DIGITALNO izdanje filma, muzike, igrice serije, niti mi pada na pamet dok god je to moguće.
Fizičke opipljive originalne kopije jesam, i uvek ću dok god postoji aktuelna tehnologija reprodukcije za to.
Da padne server ili da nemaš net zbog nekih radova, na stimu, oridžinu, epiku, netfliksu itd itd možse jebeš u dupe. Platio si to sve legalno a opet se jebeš u dupe.
Torent skineš, čami na hdd, čeka te da ga pokreneš kad se istripuješ. Jedini uslov je da imaš struju.
Pametnom dosta.