Prijava

Dođe ti riba kući

- Ej jel imash netflix da gledamo neshto? Znash kao NETFLIX AND CHILL hihiihi
- Nemam, ne zelim da im dajem pare al mogu nam pustiti torrent samo cek da skinem 50gb u 4k reci mi sta zelis i usput vidi u ladici tu hdmi kabl da povežemo
- Uredu je, necemo ni gledati nista.

Imam i Netflix i Amazon Prime. Priznajem, govnar sam

- Ko te jebe kurvo površna znaš de su vrata

Realno ovo sto kaze shmo

Povrsna kurvo znas dje mi stoje vrata,
Skidam samo torent jer nije legla plata

Plidu brt, ja sam ženjen čovek, batalio sam da privodim ženske na foru ae idemo kod mene da slušamo ploče fazon

u celoj eu su torenti ilegalni

numeš vpn koristiti? mislim, ima svoje mane, to stoji, ali bolje i to nego da plaćaš gamad za netfl*ks.

a vi u kompletu šta serete da je teško povezati laptop sa tv-om? jednostavno prebacite seriju/film na USB i probiješ tv s njim i to je to.

Imam i Netflix i Amazon Prime. Priznajem, govnar sam

dabogda skršio kutnjak.

numeš vpn koristiti?

aj ne seri jbt, imam i vpn i torente i netflix i amazon i krekovane i kupljene igre i sta pomislis digitalno, nabralo se a ne brisem (sto bi trebao malo da uradim da budem iskren)

bukvalno pricam o razlozima zasto se radi. ti bas zivis u nekom opensors ajti svetu nemas pojma sta je prosek

Ne mora cak ni biti torrent, imas pun kurac onih sajtova tipa watchseries,123movies i sta ja znam, bukv gledas sta oces, u HD, i iste sekunde, kakav Netfliks kakve picke materine

A bre nek koristi ko sta hoce jbt, koga boli kurac

ta hiper produkcija uvek prolazi bez obzira koliko je sranje.ne da im ne bi dao dinar nego mislim da oni meni treba da plate ako odgledam nesto;ode covek u bioskop i na kraju filma pomisli jbt sta sam ja platio da gledam.onda se oseca namagarcen, iskoriscen nekih 2 min i tako..za placanje pederpropagandi ne znam kako bi se osecao.al to je postalo moderno.ej idemo kod mene da chiliramo uz netflix.ako nemas netflix to je kao da nemas struju u kuci.zato i kazem kad ovakve stvari prolaze sledeci korak je aj da placate vazduh.pa oni tamo placaju vodu.ne znam sto.kako to neko moze da kupi izvor.ovde imamo premijerku koja je premijerka samo zato sto je gej.autorska prava?ma najbolje da zaradjuju po 6 triliona dolara za svaku govnurdu koju izbace.ima milion nacina kako moze da se regulise to sa placanjem.pa ako imaju nesto sto vredi onda nek se plati.

Замисли плаћаш услугу коју користиш, стварно невероватан концепт....

Pliduuu
Dođe ti riba kući

- Ej jel imash netflix da gledamo neshto? Znash kao NETFLIX AND CHILL hihiihi
- Nemam, ne zelim da im dajem pare al mogu nam pustiti torrent samo cek da skinem 50gb u 4k reci mi sta zelis i usput vidi u ladici tu hdmi kabl da povežemo
- Uredu je, necemo ni gledati nista.

Ево још бољи:
-Ајмо до биоскопа да гледамо неки филм?
-Марш бре курво једна, ја да им плаћам, па за шест месеци ће бити на Битторенту да се скине, чак и ХД....

uzimaju sredstva iz budzeta.dakle narodne pare.naprave neko sranje od filma i onda narod treba da plati jos i taj film.i ko vas jebe sto imate samo jedan hdmi port.ja mogu da prikacim tri televizora ako to hocu.najbolje da povezete mobilni i tv.

placam internet tako da sve sto ima na internetu treba da bude besplatno.:D

bukvalno pricam o razlozima zasto se radi. ti bas zivis u nekom opensors ajti svetu nemas pojma sta je prosek

jebe mi se za opensors, samo me jede iznutra što se ljudima sa ovih prostora ispiru mozgovi da misle da je torentovanje krađa i zlo, a da je netfliks ispravan i pošten. jebeno nije.

Наравно да није крађа, то је дељење браатеее, заједништво и комуна и мир браатеее....

jebe mi se za opensors, samo me jede iznutra što se ljudima sa ovih prostora ispiru mozgovi da misle da je torentovanje krađa i zlo, a da je netfliks ispravan i pošten.

+
MA ONi su osteceni , pora da se zaradi makar 500 miliona po seriji.to je posteno.

А зло није јер генерално кога боли курац, скидај ако о'ш, ал' немој јести говна онда после како радиш добра дела јер ти делиш браатеее, да сви људи ове планете то виде браатеее, онај ниво пресеравања - Ако не вратиш књигу у библиотеку то није крађа јер је то књига и она се дели....