Prijava

Eo tipa knjige dosta skidam s libgena i tu sam klošar al iz prostog razloga sto me mrzi da ih tražim i kupujem i onda čuvam u ormarima koji su svakako puni knjiga jer dolazim iz visokoobrazovane avangardne porodice aka Grobara.

Epub mi je vrhčina, čitam s tableta preko app koja automatski podešava svjetlost pa mi pogoduje oku kad čitam u mraku, na suncu i slično. I dalje volim papir, ali eto ovo mi lakše.

Za streaming servise me boli kurac, skida neki sitniš, ja podjelim šifre ovoj studentariji u familiji da ne plaćaju i čini dobro djelo puno mi srce a ni novčanik nije nešto prazniji zbog tog dobročinstva.

kad smo već kod knjiga, scribd. e to su govna. kad god bilo šta potražiš, scribd će prvi da izađe. ima sve vrste knjiga, ALI možeš samo ~10% pročitati i onda traži da platiš. fino uključiš inspect element i povadiš reči (potrudili su se da ti maksimalno otežaju), očistiš sva html govna dok ne ostane samo tekst knjige i čitaš. da li je i to krađa, obzirom da jedno 99% ljudi to ne može?

I da je džabe ne bih ga koristio, imaš masu boljih eReadera koji ti ne srču bateriju u pozadinskom korištenju + su džabali

Čeveras zadnja epizoda Saula, placite sa mnom jesenje kise

Skidajte torrente buntovnici

To će bude spremno u 2160p na rarbg tek sutra ujutru.

kad smo već kod knjiga, scribd. e to su govna. kad god bilo šta potražiš, scribd će prvi da izađe. ima sve vrste knjiga, ALI možeš samo ~10% pročitati i onda traži da platiš. fino uključiš inspect element i povadiš reči (potrudili su se da ti maksimalno otežaju), očistiš sva html govna dok ne ostane samo tekst knjige i čitaš. da li je i to krađa, obzirom da jedno 99% ljudi to ne može?

Ево брате од птице млеко:

https://www.reddit.com/r/Piracy/comments/oreyow/heres_the_definitive_list_of_sites_for_ebooks_and/

Vi smrdi ste pickice koje ne mozete platiti koji dinar mesecno za pun kurac sadrzaja, pa onda krivite druge

гледајте пичке бедр кол сол
ГЛЕДАЈТЕ

Totalno predvidljiv kraj, i to ne kazem kao nesto lose, vec dobro

Ja sam blago razočaran moram priznati. Jeste predvidljivo i smisleno, ali nekako meh, fali mi nešto.

ех да је жив роберт форстер можда би било мало другачије

SPOJLERALERT!

S P O J L E R A L E R T
P
O
J
L
E
R
A
L
E
R
T

!
!
!
!

Ja sam blago razočaran moram priznati. Jeste predvidljivo i smisleno, ali nekako meh, fali mi nešto.

sta ga znam, ako nije neka skroz plot tvist i jebem li ga sta, pogine na kraju ili nesto tako glupo sto mu nikako ne ide uz lik, imao je dve opcije da zavrsi, i to i pricali. da sukne kim i za 2 god izadje opet ko sol gudman, ili ovo. oni odabrali ovu moralniju pricu.

mada i prva bi bila kul, vristali bi po reditu i tviteru. da je ruska serija tako bi zavrsili.

!
!
!
!
!
!

S P O J L E R A L E R T
P
O
J
L
E
R
A
L
E
R
T

BIGTIME SPOJLERI MOŽDA? NE MORA ČITAŠ DOLE NIŠTA
.!.
.!.
.!.
.!.
.!.
.!.
.!.
.!.
.!.
.!.
.!.
.!.
.!.
.!..!.
.!.
.!.
.!.
.!.

da sukne kim i za 2 god izadje opet ko sol gudman, ili ovo.

Ili da ne šukne kim, prihvati nagodbu koju mu ponudili, i nakon što izađe nađe je i porazgovara s njom iskreno. Sve je bolje od robije jebene, pa i smrt čak, po meni.

Moram priznati da me umorio Saul, da je još jednu epizodu potrajala ova agonija čekanja, poludio bih

eh, sada je vreme da počnem gledati od prve epizode.

Ili da ne šukne kim, prihvati nagodbu koju mu ponudili, i nakon što izađe nađe je i porazgovara s njom iskreno. Sve je bolje od robije jebene, pa i smrt čak, po meni.

jeste malo to ostavljeno otvoreno, on je mogao sebe da podmetne i posle, nije morao bas tu da usere nagodbu.

al mislim da je na foru kao da se pokaje za sve itditd i zato sad u zatvoru ispasta zbog toga ili statiznam.

da, spojleralert za beter kol sola, al imao si juce da odgledas ako nisi jbg

Odlicna serija, zameram sto nema dovoljno lgbtq likova, i generalno manjina, i sto su hispanosi predstavljeni kao krimosi.