Prijava

Brate pun mi je kurac kad naprave sranje seriju/film nabiju crnca ili ženu u glavnu ulogu i kad ljudi kažu ovo je sranje aaaaaaa rasizam.
Treba da uspe i nešto ovako, da prestane više ta priča smorna. Ljudi samo hoće dobru zabavu

Tebra svi Velarioni do sada su sabili što se tiče glume nemam nikakav problem sa time što su čađavi. Onaj ko ima je true rasista bukv

Jedino gde povlačim granicu je kad je neka istoriska priča, pa sad staviš kineza da bude francuski vitez iz XIV veka a šatro oćeš da dočaraš realno bitku kod Kresija, npr. Pa ne mere jbg

The Bear, мени серија године уз огроман бол у курцу и за гејмотрон и за лотр: https://www.imdb.com/title/tt14452776/?ref_=nv_sr_srsg_0

Андор такође кида, за сада једино oд SW-a што ваља, ван прве сезоне Мандалоријанца и то под можда.

https://images.hellomagazine.com/imagenes/celebrities/20210813119561/david-tennant-wife-georgia-tennant-photo-ty-fans-freak-out/0-578-429/georgia-tennant-david-tennant-ty-tennant-t.jpg?tx=w_744
Inače onaj klinac što drka na prozoru je sin Dejvida Tenanta, koji je glumio 10tog Doktora i Džordžije koja je ćerka 5tog Doktora Pitera Devidsona.
Plus Met Smit je glumio 11tog Doktora :)

Kaka je to serija bila nekad :(

Dahmer, odlicna serija. Mozda isuvise pederluka za moj ukus ali ostalo sve odlicno

8/10

I najmanja kolicina pederluka je previse pederluka. Jbt ima li serije/filma gde neko nije peder

Malo manje pederluka bi bilo po tvom ukusu znaci, pametnom dosta xd

pa pazi nmg da im zamjerim jer brt to je njegova ciljna grupa bila, lik je hvatao te pedere po gej klubovima i dovodio ih kuci to mu je bio taj neki passion serial killerski ali ono nisam duzan da svjedocim nekim egzibicijama priej smaknuca pa premotam al ko voli nek gleda i to jbg

Epizoda 6 prstenova moći KIDA

Scouser
odgledao sam 2 ep, a ono, mogu svarim za sad ali ide ka tome da ce biti tesko gledljivo, ti brt gledas meso i klanje po ceo dan ti se ne racunas u objektivnu publiku

Tek sad vidim ovo lol.

Pa ja i ne vidim krajnji proizvod obično, samo menadžujem i prodajem. Al' svakako mi je ono limunada, ne znam šta fleširaju, nema teških scena, ili sam navikao a da ne znam. Xd

Е, одгледах Мер од Исттауна, вреди погледати збиља.
Има воука и овде, биће да је то неизбежно, али хајде, није засенило причу и опасну глуму Кејт Винслет.

Мер од Исттауна, вреди погледати збиља

Ovo planiram da pogledam vec duze vreme, ima dobre review ali mi iz trailera deluje nekako sumorno i sporo :/

Sumorno: mahom, da. Sporo: tu i tamo, ima usporenih delova, a ima i onih koji baš drže, naročito pretposlednje dve epizode.

A brt mini serija, nece ti trebati mnogo vremena

Vazi braco dacu joj jos jednu sansu samo da zavrsim dahmera pa cu poceti, dobro je sto j kratka zato mi se ne da da zapocinjem BCS nemam zivaca