Prijava

A ova što će glumi Reniru od sad pa na dalje je izgleda neka žeeešća dajkčina jebem ti sranje

To “na dalje” neće postojati proglasi li putin večeras opštu mobilizaciju

Ma mož mi ga gladidole i taj putin

Treba da izadje ova serija o Jonu Snowu, živjet će GoT vibe

Cekaj sto su menjali mladju reniru za glumicu koja je starija od nje u rl za 7 god

Pa tolki je otprilike skok unapred, 10ak godina valjda. Ova izgleda taman dovoljno izanđano i skaposano da prođe kao deceniju + starija od ove mladice.

Gluposti. Vins Giligan nista ne bi menjao lol, on ni de-age ne radi cgi likovima u bcs

Pogledao sam Dahmer, skroz ok. Vidim kao javnost se užasava bla bla, nema gnusnih scena uopšte a onaj što glumi Dahmera je odradio vrhunski posao. (možda je neki poznati glumac al ja nemam pojma o glumcima). Xd

odgledao sam 2 ep, a ono, mogu svarim za sad ali ide ka tome da ce biti tesko gledljivo, ti brt gledas meso i klanje po ceo dan ti se ne racunas u objektivnu publiku

Lol

Tilmo: Dobra je serija ali Dahmer drži nožekanju ko pičikica neka a kad odvaja meso od kostiju, dosta je pacerski rad, da se tu još dosta mesa iskoristiti, ovako od čove od 100 kila možda krtine 20 kila, ne može to tako bre

ovaj review vec ima vecu tezinu, zive vage

kakvo sranje ovaj dragon house hahhah koje nebuloze u seriji neverujem..

Ja za neke od ovih novih ne znam jesu li muskarci ili zene npr za onog da nije drkao kurac mislio bi da je zensko.

Dobra epizoda Kuće zmaja. Žali bože trudne Velarionke, opasna pička

Ova nova Alicent iz nekog ugla malo kad se odalji kamera pljunuta Eva Green

u kuci zmaja od akcije i avanture ima samo poradjanje.mnogo neke gej i incest price..imali ovih crnaca sa belom kosom u knjigama?

Dobro Labo brate rođeni, polako. Biće klanje na veliko, mora prvo da se postave uslovi

Corlys Velaryon is not Black in any of the books in which he’s mentioned, including Fire & Blood. But, at the same time, he is also not not Black. Simply put, Corlys’ skin color is never described on the page, meaning there’s no reason he can’t be portrayed by a Black man in House of the Dragon

sah mat

Dokle god je serija dobra, priča i gluma, nebitan detalj skroz.

ye, zato mi nisu smetali crni elfovi u rings of power vec imbecilni dijalozi i jednodimenzionalni likovi, HOD tu sije