Prijava

Odgledao sinoc 2 ep, odlicna je

Klinja je krajnje jeziv, dobra gluma

Izasla 1899, neka serija u produkciji onih sto su radili Dark.

Ovaj netflix je majstor za neki lazni hajp, serija nista impresivno, sporo i nista nisam skontao iz pilot epizode. Gasim ja ovo do neke druge prilike, svakako vec pratim jednu seriju.

Devil's Hour кида, прогутао сезону за једно вече.

Само ми се попеше на курац са језивим клинцем и том манијом дебилних амера да поставе ситуацију у којој се језива деца толеришу и њуњкају као да је све са њима ок, а овде по реалним реакцијама једини нормалан испаде ћале од кога направише највеће говно

Мени да је онако нешто у кући капирам да бих га убацио у џак и бацио у Дунав аукурац

Мени да је онако нешто у кући капирам да бих га убацио у џак и бацио у Дунав аукурац

ahha bukv

cale jedini normalan sig, najjaca scena kad ga onako polako poliva pivom po glavi a mali ni da trepne

zasto gledate bilo sta osim iasip-a

To je GOATed komedija al mora malo da se šara, drame fantazije pičke materine

10 sezona ima makse

Jel gledao ko ovu mini seriju Dopesick? Ima dobru ocjenu vidim, a djeluje interesantno

Dopesick je vrh, gledaj. Ne znam ko je spominjao SS Rogue heros, odledao sam, kul je skroz, samo malo zbzano.

Dopesick bookmarked

Ovo celticovo odgledao prvu ep, nije mi nesto leglo iako je odlicno uradjeno.

1899 vrlooo cudna serija, hteo sam ugasim na pola prve ep ali izdurao sam i sad bindzovanje ludom radovanje

https://www.imdb.com/title/tt13443470/?ref_=nv_sr_srsg_0
Ljudi, pa ovo uopšte nije loše. Nije hardkor kao ono gore seltikovo al ne da ti da odustaneš.

Glavna klinka kida replikama. (p.s. ima 20 godina, bez brige...)

Tulsa king sa staloneom neocekivano dobro, iskida sam se na neke scene preporuka

Gleda li ko Yellowstone?

Počeo gledati Wednesday zbog male Jenne Ortege, ali smorilo me već na prvoj epizodi.

Okrećem se Dopesicku

Jes dobra mala, može komotno na dobre pičke

рофл
одвратна је има кобиласто птичарску фацу

U ti si mi pa lep...

јхахеахах <4-1