Prijava

Алекс Андрос
Ел ово готова прва сезона, Келте, има само осам пеизода? Рекох кад кренем да гледам да то одједном погледам све?

Jeste, gotova je, bindžuj sezonu ;-)

Сјебао се Лаки Хенк до краја сезоне, имао сам утисак као да гледам јебени Секс и град, цела серија се своди на "јој дал да се преселим у Њујорк и плаћам гајбу 4000$ и замишљено гледам кроз прозор док држим шољу кафе са обе руке". Али Оденкирк кида, одлепио се лепо од Гудмана и гази даље.

Завршена иначе четврта сезона Берија, највеће могуће препоруке: https://www.imdb.com/title/tt5348176/

Dal da krenem da gledam tog Berija hvale ga na sve strane čak i moj bliski prijatelj Nick Mullen priča sve najbolje o toj seriji.
Ali ovaj hejder mi nekako mnogo antipatičan, iako je radio na sautparku dosta, evo ne znam.

Бар крени па види како ти иде, од прве до четврте сезоне серија прелази из тотално прдеж сатиричне комедије на тему Холивуда све до полу-Гилигана и потпуног прсавања мозга главног лика. Хејдер је легенда, кида баш зато што је толико гадан, и овде исто по милионити пут неки комичар сабија тв драму/трилер било које врсте.

А и кроз серију се провлачи брдо лудих Чечена који су сви до једног предивне главице на челу са НоХо Хенком

Buraz u krajnjoj liniji mogu preporuciti svaku seriju da nije Juzni vetar.
Salim se naravno, eto od naših Gorki plodovi i Vratiće se rode, a od stranih za sada ništa jer su mi se popeli na kurac, a voleo sam ih. Ajde da ne budem totalni hejter, Sinner sa Džesikom Bil, i to je to.

Džesika može da ga
P R O B A
R
O
B
A

Ne znam taj seks i grad mi uvek bio nekako droljast. Ali hajde opet slabo sam gledao a i zene imaju pravo na neki svoj vid humora, kapiram da i jednom broju njih Two and a half men nije ok.

Ne znam taj seks i grad mi uvek bio nekako droljast

to se nisam nado

Је л има његде да се гледа горки плодови

Ma imas na nekim domacim sajtovima sig, samo udji preko bravea da te ne zatrpaju reklame

Sto se tice lucky hanka, odustao sam nakon sto sam vidio prve utiske gledaoca, nemam vremena za razaznavanje glupih serija vise

ja nisam uspeo da odgledam celu prvu sezonu, prosto me smorilo jako, odgledao sam love and death umesto toga i drzi paznju 5x bolje.

meni je from bolji od yellowjackets.
beri sam gledao prvu sezonu svidelo mi se mnogo pa su onda napravili dugu pauzu cini mi se i sada ne znam dal da krenem opet iz pocetka

Da javim da je danas umro rarbg, naš dragi donator filmova i serija.

https://m.imdb.com/title/tt14688458/?ref_=nv_sr_srsg_3_tt_8_nm_0_q_sili
Ekipa zatvorena u silos posle nuklearne katastrofe... na jedno 140 godina.