Serije - preporuke, kritike, diskusija

  1. Batalio Barry, smara me

    Nego jel gledao neko ovaj Justified, ima dobru ocjenu a slabo čujem da je neko ispratio

  2. Čisto da imam nešto da pogledam kad mi se ne gleda film od 2h+

  3. Nisam gledao i ne mogu da komentarišem

    Bitcher prve dve epizode standardna govnurda, Radovida napravili da bude peder, Dijkstra je cuck koji voli da ga žene bičuju, ova što glumi Ciri vidi se da je prestarela za ulogu, pustila sisići. Sranje al jebiga bolje nismo ni očekivali.

  4. jel gledao neko ovaj Justified

    Jesam ja, iskr jedna od najboljih serija koje sam gledao, al ne znam kakav je tvoj ukus, mozda tebi bude bezveze

  5. Timoti Onlifans u Justified ti dovoljna preporuka Pluuduu
    Dobra je serija solidno dobra, odgledao je bez bindžovanja davno još kad se pojavila jer tad bindžing nije bio još izmišljen
    Opet zavisi kaki ti ukus

  6. I ja iskljucivo skidam, kao gospodin, visoka rezolucija, sednem, gledam

  7. https://www.imdb.com/title/tt15469192/

    Fina serijica, opisuje detaljno neke osobine
    nekih ljudi, da se politički korektno izrazim.

  8. The Bear - prva sezona izuva
    Druga sezona golo mudo. Patetika i izvestacenost, a i poprilican krindz

  9. To je najizvikanija anonimus serija na planeti, bukvalno od rendom redditora do nekog jutjubera svi će ti je preporučiti najbolja brateee pogledajjj

    A onda izvališ da je nema na streaming servisima niti da postoji prevod na srpsko-hrvatsko-bosansko-crnogorskom koliko je nebitna serija svima

    Edit: ima na Hulu lol

  10. Ne sporim, mozda je najbolja ikada ali brate govno da poseres u produkciji netflixa dobiće veću pažnju što je ujedno i tužno i fascinantno

  11. plidu, šta ako ti kažem da postoji način da odgledaš koji god film i koju god seriju hoćeš da odgledaš i to besplatno?

  12. Ma mogu brate nije problem nikakav al govorio sam jednom, imam prilično dobar “home theatre”, neću nikakvih zajebacija samo da uzmem daljinski, zavalim se i to je to

  13. Daj specs tog kucnog bioskopa da vidimo koliko je dobar

  14. atrofiraće ti mišići ako ne budeš piratovo, čoveče.

  15. Kačio sam na reddit sub taj setup, ima na r/hometheater a vukajlijasi se svakako u to razumiju kao mara u kriv kurac

    Nije to ni blizu kakvih setupa ima logično ali za naše područje sigurno nadprosječan

  16. Liiiii brate moj, tech sam zaludjenik pa zato pitam, cisto me interesovalo

  17. imam i ja kućno kino; krevet, laptop, butine, suncokretove semenke.

  18. Ima li u tom kucnom kinu mesta za mene, mesni, deluje chill <3

  19. Veliki umovi slicno razmisljaju hehe