Ниски момци - високе девојке

  1. Kim Kardašijan je visoa 157 cm!

    Bić pliz.

  2. Da, to je prava žena, a ne ove što se stalno žale da su debele. Kim je i pored svoje guzice, umetnula još jednu silikonsku, da vidi svet šta znači nemati komplekse i biti samopouzdan...

  3. NEMAM KOMPLEKSE ŠIBAM SILIKONE

  4. Кад видим високу девојку и ниског мушкарца, обично помислим ови су као Аруена и Гимли ...

  5. Јес да има једно два метра, ал због ове бих трпео што је 25 сантима виша без проблема.
    http://2.bp.blogspot.com/-HYzI6x0GqCY/TcPa_apNCLI/AAAAAAAAAMg/l9g_tsohgtA/s1600/francesca-piccinini-eletta-mvp-della-finale_zoom.jpg

  6. Je l' to neki anđeo sletio? Ko je ova, Veverice?

  7. Ма опростио бих јој и да има два метра. Тј. не бих јој опростио ако ме разумеш. :)

  8. pravio bi sarmu sa njom :)

  9. Đe nađoste ovu lepojku i što ne ubaciste neku otpozadnu sliku, da se još malo d...ivimo.

  10. Heavy_Rain
    Niski muškarci i nosate žene, najveće zlo koje je Zemlja ugledala!

    hahahhaha,vala vasitinu!

  11. Leave nosate alonee!!! :((

  12. Što?
    Ti joj možeš ladno protrčati između nogu, bez saginjanja?

    па управо зато и јесте наказа лол

  13. a,ima i da čuči,ali to su izuzeci od pravila :)

  14. najzanimljivije je kad naguzis visoku :)
    onako, osecas se mocno, ko da vozis neki sleper, ili neki mustang sa duuuuugom haubom.
    kul osecaj skroz, mocan nekako :)

  15. ali mislim da su prelepe, fit, pilates-joga-sega-mega cure k'o mrtve lešine u krevetu.

    ovo i ja čula.

    ko da vozis neki sleper

    hahah,vala baš je onda doživljaj!gde šleper majka mu stara?

  16. Kad bi' bila lezibejka, sviđale bi mi se niske sa dobrom guzom, 'vake k'o Milica. :)

  17. http://ww4.hdnux.com/photos/03/10/71/822891/3/628x471.jpg
    Da li se gospodin Frodo na putu u Mordor u trenucima odmora ponekad pipkao po genitalijama razmišljajući da li Galadriel voli niske momke?

  18. nije,on voli sema, bre!

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.