Prijava

Ladno sam ispod 170 santima... Hahahaha, koji sam ja bačje

Hahah mnogo jaki komentari.

zene imaju taj obicaj cesce od muskaraca da imaju odredjeni tip muskarca.....tipa mora da je 190cm, crna kosa, zelene oci....i onda tako postavljaju neke uslove pri tome su jako nerealne jer su one ili buckaste, ili ruzne ili jednostavno obicne...

a jos jednom da se iskenjam na argument ''osecam se sigurno i zasticeno kad je decko visok''....najvece sranje od recenice, ako se na sigurnost misli u smislu neke fizicke zastite...

ja ipak mislim da se lepe za te visoke, jebiga doduse normalno da su zgodniji nego niski, al se lepe za njih bas zato sto misle da ce onda svi da kazu vau vidi kako ova macka nahvatala ovog apolona, tj osecace se ona bolje ako ima nekog lepog i zgodnog jer ce misliti onda i sama za sebe da zbog toga vise vredi

niski muskarci i devojke sa velikim nosevima su najvece zlo na svetu

devojke sa nosurdama meni cak nekad umeju da deluju simpaticno ili cak i seksi, al zapamti da je najvece zlo na svetu debela zena ili neka bucka koja tripuje da je ribetina....umesto da bude zadovoljna da je jebe makar i neka cigastura ovakva ce prva da izvoljeva kod fizickog izgleda muskarca

Jesam bio sa nekim oko 25 cm nizim od mene al sam se sve potajno nadao da ce odrasti. Inace vise od mene su rijetkost, jedino ako je bas kobiletina.

Devojke sa velikim nosem su bolje u krevetu i jako dobro oralno zadovoljavaju, razume se bolje od devojaka sa običnim nosem. Valjda se trude i žele taj nedostatak da nadomeste.

ja bih voleo da sam niži i da imam devojku koja je viša, bolo bi me ... za komplexe i to, nema lepše varijante, obrnuto imam utisak da šetam pekinezera i štrčim, još kad je vidim da napravi 5 koraka na moja dva pa mora da usporavam, haus. Mnogo je gora varijanta visok momak niska devojka jer razlika može da ode i pola metra što je mnogo smešnije nego kad je devojka par cm viša. Pravda za Olive.

Pezos sve objasnio hahahah

inače ja volim 170cm ribe , 20 i nešto santima niže ali meni idealno jbg, mada i visoke ne smetaju nista

Цуре воле да доје велик курац...

a verovatno podsvesno misle da sto je muskarac visociji proporcionalno ima vecu koortzinu pa onda kenjaju kao vole visoke a ustvari samo oce dobar komad salame da se stavi u njihovu napaljenu picku

Uuu, ja sam ekspert za ovu temu.

Ova tema priča mog života... Jesam hobit sam, čak su mi stopala dlakava... imao sam dosta visočijih cura od mene, ma skoro sve su bile malo visočije od mene a bogami i neke baš dosta... ipak volm najviše one koje su sličene visine kao ja, ove mnogo visoke mi nekako konjaste muškobanjaste.
Što se tiče debelih volim debele.... slatke su mi bucke gudi gudi gudi PRESLATKO!

bolje dajte temu ''lepe devojke - ruzni, a bogati momci''

Ja se plašim da još više ne porastem.

Nemam pojma, po meni je bitnije kako je muškarac gradjen nego koliko je visok. Evo ja sam 175cm a 77 kg, metar preko ledja, moćne fudbalerske noge, dakle lepo gradjen i verujem da će se svaka devojka 175 pa naniže pre zalepiti za mene nego za nekog ofingera od 190 i 75 kila. A nekoliko puta sam se poljubio i sa višim devojkama od sebe (neke su stvarno više neke su bile na štiklama), jeste komično možda ali boli me kurac. A i žena ne treba da bude visoka, 175 gornja granica, 165-170 idealno. Mislim da više treba da se brinu visoke žene što su visoke toliko nego niski muškraci što su niski.

Маестро ♦
Nemam pojma, po meni je bitnije kako je muškarac gradjen nego koliko je visok.

Daću ti broj svog ortaka, ide u teretanu redovno.

Vešto si izbegao "jedan moj drug". :D

A i žena ne treba da bude visoka, 175 gornja granica,
Mislim da više treba da se brinu visoke žene što su visoke

idem da se zatvorim u kavez s pacovima i da umrem polako ali u mukama

Aždajo, ne brini, naći ćeš rozgu svog života, siguran sam

tako je maestro, nek visoke kobile pate umesto da one postavljaju neke uslove kolko je normalno da muskarac bude visok hahah