Prijava

Видим да је Реме опет оживео тему. Да није случајно смувао Нину Радуловић (екс Лечић) па нам се овако увијено хвали? Лолололо

niski likovi mnogi su kiseli zato sto otkad postoje ljudska bica picke se prze na visinu,a oko 97 posto istorije ljudi su proveli u plemenima i zato je to ostalo i u nastavku vremena,i uvek tako bilo i bice i u civilizacijama svim i plemenima svim i svem,tacnije svi ljudi ikada

Uvek mi je bilo zanimljivo sto zene vole visoke i crne, galantne muskarce, tako da sam uvek imao naklonjenost zenskog dela populacije iako sam se u isto vreme gadio samog sebe. Sto se niski murskarci visoke zene problematike tice ako pricamo onako bez veze pa jebiga jeste nesto nepozeljno, isto kao sto je sve sto je ruzno nepozeljno a sve sto je lepo dobra guzica, lepe sise, lepe oci pozeljno. Osobno, ne razmisljam uopste o takvim stvarima osim kada gledam x-rated filmove. Kada polemisemo o ljubavi ili recimo savremenom emotivnom odnosu i pogledima iz takve perspektive onda je rasprava besciljna. Olivera Kovacevic npr bi kod mene imala dozivotan smestaj iako realno nit je zgodna nit je mlada nit je nesto bas lepa ali njena licnost mi je veoma privlacna. Tako da bi sa njom bio u mislima, daleko od stvarnosti ziveci u svetu sacinjenom samo od mene i nje, bar nekih mesec dana, posle bi se rastali zbog mog nestabilnog finansijskog polozaja,jer ona je dama i mora da pazi na svoj ugled, a ja sam covek koji ne moze mnogo da joj pruzi, zamislite kako bi izgledalo kada bi u rubrici gde su i sta rade na rtsu izasla slika olivere kovacevic kako u poznim godinama zivi kao ciganka sa saputnikom ciganinom koji nema ni kucu ni pare i zivi u hrtkovcima. Pored toga ona mora da trazi nekoga svojih godina, sa kojim bi se ostvarila kao majka, a ja to mozda ne bi zeleo.

Ah, dobar smeh na posledjni par strana, hvala gospodo.

Tako da bi sa njom bio u mislima, daleko od stvarnosti ziveci u svetu sacinjenom samo od mene i nje

Pisem neku knjigu, iskoristicu ovu recenicu

visoki ljudi su nekad imali bolji pregled terena zbog svoje visine i samim tim bolji lovci>sakupljaci bili, danas nema bas neke veze mnogo ali ostaje taj instinkt

zato se niski likovi bilduju

ili tripuju intelekt kao reme

Eru Ilúvatar
visoki ljudi su nekad imali bolji pregled terena zbog svoje visine

Kakva glupost, pa nisu bili visoki 240m pa da imaju bolji pregled terena jbt.

Bili su bre visoki i krupni, mogli da prebiju sve suparnike i bili dominanti. Isto kao sad što je najjači gorila alfa mužjak.

Imali bolji pregled terena zbog 20cm visine, pa nisu živeli u kukuruzu jebem ti sunce.

Hahaha, a najjaci mi argument zenski vole da se osete zasticeno, normalno da vole krupne muskarce, od cega zasticeno jebo te, ne smes da joj uputis lepu rec, a kamoli da je napadnes...

ponavljam fenistkinjama, plakacete za kurcem, ali moj od sad ide samo u tradicionalne, a vi lezbejke gurajte tegle sa tursijom (koju ste kupile naravno, niko pametan i ne ocekuje da znate nesto napraviti)

Apropo priče da se one od 50-ak kila lako vrte na kurcu kao čigre - probajte vrtjeti džudistkinju od 55 kila. Srećno vam bilo.

Mislim, ja nemam tih problema ni da ima 80 kila, al to ja zbog vas kikireza.

Brt ja nisam neka grdosija al sto sam jak u ruke ne bi verovo

Tu ruke imaju najmanje udjela, nemaš core kao one :)

Ma sobalim ja to rukama brt nemoj jebati

Nije bitno ko je koliko visok ko je koje vjere, nacije, BITNO JE KAKAV SI COVJEK

nekad svet nije izgledao kao danas thil

niski ljudi su mogli da vide dalje od visokih zato sto se oni popnu visokima na ramena i izvidjaju, nece visok da se popne niskom coveku na ramena,.teorija ti je netacna.

Samo napred, imas moju dozvolu

Pisao sam vise recenica pa brisao od napred i od nazad pa je ispalo ovako retardirano na kraju

Inace znam mnogo bolje da sastavim...