Ниски момци - високе девојке

  1. Jedna velika istina ovo sto kaze pezos

  2. ma krajnje su se izbezobrazile, slazem se da su muskarci krivi, a tek one sto dobro izgledaju uzimaju zdravo za gotovo da im muskarci kupuju skupe poklone i trce oko njih kao da im zivot od njih zavisi.jedan mucenik podigao kredit da bi imao da vodi ribu na kopaonik i za poklone.ja sam jednom izveo jedan experiment, trebalo je jednu da odvezem kuci, nije bila nista posebno ali je umislila za sebe da je fatalna.isli smo ka mojim kolima i ja vidim jednog keca zutog, svog zardjalog, kola u najgorem mogucem stanju,stanem pored njega i kazem joj ovo su mi kola i kao krenem da vadim kljuceve od kola.kako me ona pogledala to ne mogu da zaboravim onda sva iznervirana rece da nece u tome da se vozi.rekao sam joj da se zezam onda sam stisnuo dugme i oglasio se moj mercedes dzip pored, tu ona pocne da se smeje a ja joj kazem e izvini ne mogu da te vozim kuci moram hitno za bg zvao me ivica dacic

  3. ti si izveo taj eksperiment kao i još hiljadu likova fudbalera, poznatih ličnosti i slično, ja isto znam osmoricu koji su izveli taj eksperiment, čudi me samo otkud na parkinzima uvek raspali jugo ili zastava

  4. kako moze da izvede taj experiment neko za koga svi znaju da je pun para, posto pominjes fudbalere i poznate licnosti.

  5. tako što prepričavaš urbane legende ovde, ajde ne zajebavaj, ti sigurno poznaješ i onu što joj sipali afrodizijak pa umrla na menjaču

  6. Ili se izbori sa problemom ili ne pricaj o njemu-jednostavan recept za nebiti gnjida. Tako slusam svog dzangrizavog nesrecnog oca kako gundja kad god ima priliku, a nema ni 55 godina, to je kao keeovi koji laju preko ograde i onda spuste glavu kad otvoris kapiju da se pokolju. Ako ti zena gospodari ne daj joj, gospodari ti, ako ne mozes onda nemok mnogo srati. Bas me briga ko se zajebava, vazi i za njega kada se debilise.

  7. Ceo internet se raspituje koji joj je instagram i priča kako bi je jebo, samo se na vukajlija forumu od prvog dana dnevnjaka može čuti da je očajna i gadna uživo i da je ne bi štapom takli

  8. na 6:50 pocinje da joj se vidi znojic malo ispod nosa

  9. nzm skocimise kazem ti, voleo bih da budem sa njom, da provodimo vreme zajedno, ljubimo ali da imam seks tesko mislim da ne bih mogao kao sto vi ostali pisite

  10. Ово са колима су мање-више многи испробали (испробао још у четвртом средње), знамо сви да кола играју важну улогу, али нису теме курве које студирају по Београду (Лололо) него да ли високе девојке воле момке своје висине или мало ниже од себе.

    Ја сам висок као Реме (177 цм), 1 цм сам виши од моје омиљене водитеље Јутарњег програма, само још да постанем познат и боле мене за све. Опрем, добро! Лолололо

  11. Ceo internet se raspituje koji joj je instagram i priča kako bi je jebo, samo se na vukajlija forumu od prvog dana dnevnjaka može čuti da je očajna i gadna uživo i da je ne bi štapom takli

    a uzivo stvarno nije nista, lepa je u faci, slatka nekako i uzivo, al ima nesrazmerno telo naspram glave, kao da joj je glava povelika u odnosu na telo i ima skroz male kratke noge....msm faca da, lepa je, al telo nikako nije nesto jebljivo.....tako da ti sto oce da drkaju na njen instagram nek se mole da je ne vide uzivo

  12. ribe se loze na visoke likove, tako je bilo uvek i tako ce biti zauvek....al i ako je neko nizi, a smeker je i sve lozice se onda isto i na njega....isto ko sto je tebi svejedno dal je riba plava, crna i dal ima ovakve il onakve oci samo da je dobra, tako je i njima svejedno u principu centimetar gole dole ako si smeker i faca.....to samo neke ribe sa vukajlije, ne bi da ih imenujem sad, koje imaju 420 kila one tripuju tako te neke mere kao ne moze ispod 188cm ili moze u mraku da me niko ne vidi sa njim jer je prenizak.....kao bice je blam ako je neko vidi sa njim, a to sto taj lik od sramote ne bi smeo da se pogleda vise u ogledalo jer je bukvalno bio sa bebom kita to nema veze

  13. ja nju volim

    Је л' беше Тијана? Не знам презиме (Ивковић, тако нешто). Ниска или висока, девојка је медењак. Не знам стварно ко је толико овде перфектан па да може да јој тражи неке посебне мане.

    ribe se loze na visoke likove, tako je bilo uvek i tako ce biti zauvek....al i ako je neko nizi, a smeker je i sve lozice se onda isto i na njega....

    Крај приче.

  14. Meni ova izgleda kao konj. Pritom kao da je u pubertetu pa ima malo autisticne crte lica. Koje je godiste uopste ona?

  15. Samo nos je dovoljno jebe da ne bude ni blizu lepoj, o dobroj ribi da ne pricam, ona metalika lepsa i bolja riba 10 puta

  16. Vilica, ma faca cela, mogu misliti uzivo sto kaze pezos, nije nakaza al mnogo drkate na ovo jbg

    https://www.instagram.com/p/BUH2G2iDQKG/

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.