Prijava

Juče tukao po absintu. Nisam stondirao i nisam se valjao, ali me je dobro uhvatilo. Što potvrđuje moju tezu da ne možeš da se ubiješ previše ako ne mešaš alkohol (makar ne previše).

Absint generalno i nije nešto, ali je bio jedina prava žestina (pravili ortaci neke koktele, pičke materine, popih tri-četiri komada i zaboh flašu absinta, da me uhvati malo). Stukao sam dosta.

I ja sam baš juče popio paletu piva, i taman upolovio drugu paletu kad idu drugari s tri kartona pelinkovca,. Popijem ja tu karton i po pelinkovca. Znači nije mi bilo dobro, pa sam morao da pređem na rakiju. Nažalost bile su samo tri flaše rakije i bilo me sramota da popijem više od dvije flaše. Kad je nestalo cuge smorio sam se i otišao kući da iscjepam 10 metara drva, a velim sam sebi kad sam već isjepao red je da i poslažem sve to. Posle sam otišao do pečenjare i pojeo jedno prase. Za čitavo jagnje nisam baš imao dovoljno para tako da sam toga pojeo samo 7 kila.

dukurac glavni hehehe al imas cuuuuug :)

I ja sam baš juče popio paletu piva, i taman upolovio
drugu paletu kad idu drugari s tri kartona pelinkovca,.
Popijem ja tu karton i po pelinkovca. Znači nije mi bilo
dobro, pa sam morao da pređem na rakiju. Nažalost bile su
samo tri flaše rakije i bilo me sramota da popijem više od
dvije flaše. Kad je nestalo cuge smorio sam se i otišao kući da iscjepam 10 metara drva, a velim sam sebi kad sam već
isjepao red je da i poslažem sve to. Posle sam otišao do
pečenjare i pojeo jedno prase. Za čitavo jagnje nisam baš
imao dovoljno para tako da sam toga pojeo samo 7 kila.

Duhovito. Samo ne vidim u čemu je razlika između absinta sa 55% alkohola i jače domaće rakije. Ako pročitaš malo detaljnije videćeš da nisam stukao flašu absinta nego dosta. Ali to ne vidiš, jebiga. Uglavnom, važno je da si duhovit.

Ja nisam bio duhovit uopšte, nego velim, kad preterujemo, nek bude na veliko.

Од љубави <3

Ja nisam bio duhovit uopšte

Drago mi je da ne moram da ti objašnjavam zašto.

Mene je u petak ubilo 7 piva politre I 4 rakijice. Pisao sam ko nenormalan, kacam dosao kuci spavao sam pola sata na stolu, pola sata u kupatilu, pa pored kreveta I na kraju u krevetu. u pola 7 sam ustao, svukao se I nastavio da spavam

Drago mi je da ne moram da ti objašnjavam zašto.

Nek si ti meni vispren i pametan.

Vinjau
Kad se eksira duplirano jebiga, a to vec ne valja.

Ma vinjau tečni kokain, nema mu ravnog. Pelinkovac obožavam, ali se nikad nisam napio od njega

Od skrndelja. Najbrze ubije.

Litar-litar .Najbolje, najbrze, najbezbolnije :) vino roze + knjaz :)

Nakon 20 minuta je nestalo, a i ja sam se ubrzo negdje izgubio. Muka mi je od same pomisli na ovo piće a pri pogledu na ovu sliku želudac počinje da trza. Nikad više, nikad više. Jebem ti tinejdžerski mozak.
http://online.konzum.hr/images/products/030/03070026l.gif