Prijava

za kul likove na temi, samo da napomenem da je rijetko ko ovdje govorio o količinama. možda 5 ljudi od 4 strane postova. čitajte pa komentarišite.

E tebe ćemo baš da pitamo dal smemo da komentarišemo. A i komentarisali smo tih 5 ljudi tako da ne znam šta se ti javljaš onda

Cokoladni liker - najgore pijanstvo u zivotu. Nikada vise nisam ni pomislila da pijem isto. I, jednom, na moru, slatkasto vino - prosek. Ubila sam se. Ni to vise nikad nisam pila.

Koja je ona svrha? Ja napišem - eto, marnem se votkom i red bulom, pokusam pivu i komiran. Ispalo bi da se napijem o jedne votke. Piši onako kako jeste, sad što ima ljudi koji mogu popiti kacu - jebiga, ima, štos ljubomoran? :D

E tebe ćemo baš da pitamo dal smemo da komentarišemo. A i komentarisali smo tih 5 ljudi tako da ne znam šta se ti javljaš onda

zašto imaš potrebu da komentarišeš svoje postove?

Углавном пијем пиво или шприцер, остало више-мање... а пелинковац не подносим!

pivo i jeger i onda mrak :DDD

u suštini, mešanje pića me sjebe. pijem pivo, nestane piva, ae na špricer. nestane i on. ae na domaću. kraj ko u bioskopu.
ili pijem rakiju, pa pređem na pivo, mnogo mi loše psle toga.ali ako s rakije pređem na vino, špricer, nema problema, bar znam kad treba da stanem kad je takva situacija u pitanju.

Pivodka, ne pivo - vodka. Fora kao bambus. Još ako je Baltić vodka, pii.

ih manijače, to je priča mog života, ja ne znam nikad šta bi pila pa pnda pomješam sve što mogu i inda basam ko stuha :DDD
sinoć sam pila pivo, pa mi dosadilo, pa pređem na vino, pa mi se onda pripio štok, pa i to pila i onda mi kokteli pali na pamet i dalje se više ne sjećam :DDD

Haha, ja tek sad provalio da je otvarač teme zapravo hteo da izvuče informaciju od riba, kako što lakše da ih napije. Lukav plan!

Busted!
Al šta da se radi, moram i ja nekako da jebem.
Uglavnom zabilježio sam sve u rokovnik i od sl. vikenda krećem u ofanzivu.

A da pitam, medušku, je l se neko otrovao od toga ikada?
Mene je znala par puta otresti, al opet u kombinaciji sa pivom. Najveća falinka iste je ta što glava boli ujutru kao da ti neko sikiru zabio u nju.

A jebeš mu mater mene od piva bije kiselina. Pogotovo od Nektara...sve uredu dok pijem, al' onda kad treba da mi je najljepše...vino mi nekako najbolje leži...a svako miješanje zna se...rakija samo za slavu...još da kažem da sam sportski tip...masovni trening...izbjegavam puno opijanja...znam da nije vukajlijaški, al' eto prizna..:))

Od čega se najviše, najbrže i najlakše napijete?

od alkohola.

Petar Pan Pezo$
ju kad se setim jedno veče popiem 3 i po flaše domaće rakije i 4-5 piva....to pre izlaska, u izlasku nas troica uzmemo flašu viskija i to zalili svaki sa po 4 piva, posle uzeo svaki po litar crnog vina i kad smo to odradili svaki je do kraja pio pivo (oko 7 flaša 0,5) i duple votke isto tolko....koma, jedva sam otključo stan kad sam stigo kući, keva me pita kako bilo reko ne pitaj me ništa....

ju kad se setim jedno veče popiem 3 i po flaše domaće rakije ....koma, jedva sam otključo stan kad sam stigo kući, keva me pita kako bilo reko ne pitaj me ništa...

Ovako i ajd nekako, mada i ova trojka takođe mož se izbaci.

ju kad se setim jedno veče popiem 3 i po flaše domaće rakije ....koma, jedva sam otključo stan kad sam stigo kući, keva me pita kako bilo reko ne pitaj me ništa...

Ovako i ajd nekako, mada i ova trojka takođe mož se izbaci.

Jebo čovjeka koji se napije od 3 i po flaše rakije.

Kad pijem pivo na prazan stomak, to mi je najgore. Jebo mater... Prvo mi ne liježe kako treba, pa onda me i omami... A vino kad pijem, normala...

Rakija je sa mnom na dobar dan, tako da nema priče o njoj. :)

Noćes sam popio rakiju na prazan stomak. Vidim ja nije to to. Pojedem malo prasetine, okrenem po pivu. Vidim ja nije opet to to. Pojedem još prasetine. Drmnem opet dva tri piva, al nije to to. Gledam kuću štaću...aj velim reko dok gledam da usput popijem još poneko pivo...Naiđe domaćin slavlja na kom sam bio, nazdravismo rakjiom...al nije to to.
Odlučim da krenem kući, i krenem! Posle kilometar vožnje, ustavi me policija, turiše mi ono sokoćalo što moraš da piriš u njega, i ono pokaza da je to to.

Од Ди Луне Сангрије.

Nema pezosa da nas istroluje, kako je pusto bez njega. ajde pezose troluj nas majstore.