Prijava

Naravno, bolje odmah da joj bude jasno nego da sluša svašta danima.

Ма јок, чим си јој пришао значи да имаш ту жељу... Па ниси болестан ваљда.

Naravno, bolje odmah da joj bude jasno nego da sluša svašta danima.

Flert, čarolija igre i poigravanja, romantika, ništa, a? Današnja omladina voli više da ždere instant hamburgere nego da se sladi kulinarskim specijalitetima koji se spremaju satima, to je statistička činjenica.

Hvala Valdemare za kompliment, ali ja odavno nisam omladina ni po Krkobabićevom aršinu :)

ja se prvo raspitam preko drugarica da vidim imam li prolaz. što je sigurno, sigurno.

Ма јок, чим си јој пришао значи да имаш ту жељу... Па ниси болестан ваљда.

Neki jesu.

Flert, čarolija igre i poigravanja, romantika, ništa, a? Današnja omladina voli više da ždere instant hamburgere nego da se sladi kulinarskim specijalitetima koji se spremaju satima, to je statistička činjenica

Nažalost. Ja napisah da treba otvoreno i potanko o svojim bolestima, to stvara i taj flerrt, to je čarolija itd. Da se ne izražavam baš grubo toliko. :)

Neki jesu.

Па са њима ваљда и нећеш да будеш...

Nažalost. Ja napisah da treba otvoreno i potanko o svojim bolestima, to stvara i taj flerrt, to je čarolija itd. Da se ne izražavam baš grubo toliko. :)

Ahahahaha! Ja volim da budem bičevan i grubo ponižavan sve do granice dehumanizacije, pa i preko nje. Šta misliš, kolike su mi šanse za romansu? :)

I uvek pričaj o svojim problemima osobi koja ti se sviđa, da ona uvek može da pobegne na vreme. Normalna ti ne treba jer ti nisi normalan pa ne umišljaj. Znači, iskrenost i ona kojoj se svidiš, to je to.

apsolutno se slagam.

Па са њима ваљда и нећеш да будеш...

Pa jesam napisala da ona treba da pobegne u određenim slučajevima. Ovo jeste taj slučaj. :)

ed:

Ahahahaha! Ja volim da budem bičevan i grubo ponižavan sve do granice dehumanizacije, pa i preko nje. Šta misliš, kolike su mi šanse za romansu?

Šta je ovde neromantično? Ovo nije čak ni šire značenje tog pojma. Moram prestati da govorim reč "bolest" kada je u pitanju ovako osetljiva oblast.

Pa jesam napisala da ona treba da pobegne u određenim slučajevima. Ovo jeste taj slučaj. :)

A šta da rade "bolesnici"? Da lažu, ili da budu forever alone?

U laganju je usamljenost, i nema ovde "ili". Lepo me Srna citirala za iskrenost. :)

Šta je ovde neromantično?

:) +

Ma ja sam naveo jedan od stotine primera gde sam se i svadjao sa društvom zbog takvih stvari...Ma meni samo to ne ide u glavu,kako pojedinci više ne puknu,imam jednog ortaka 91 godište,iskreno nisam siguran da li je momak još uvek skinuo mrak,iskreno ja ga još uvek nisam video sa devojkom, i ne ide mi u glavu kako mu ne dosadi pa jbt makar da postane i silovatelj :D A najgore je od svega,lep momak,čak i njega ribe startuju,što je još gore ni para mu ne fali, e baš zato sam i pokrenuo temu jer volim psihologiju, a ima slučajeva koje ne mogu da objasnim,znači dečko kome ništa ne fali ni fizički ni materijalno a pogotovo ne psihički,totalno omutavi u blizini devojke!? A to mene interesuje šta može da bude izvor kompleksa jednog takvog momka,sve ide lepo dok je ono takozvano neobavezno čavrljanje,čim preraste u nešto malo ozbiljnije kreće bukvalno da drhti,zamuckuje,preznojavanje i ostali tripovi...

A upoznao sam i jedan slični ženski primer,gde sam se zaprepastio kad mi je jedna iskreno prelepa devojka priznala posle par meseci zabavljanja da se plašila da me muva jer je smatrala da nije moj nivo!? A da budem iskren,kada sam se smuvao sa njom ja sam razmišljao u fazonu,jbt da li je moguće da ja izlazim sa ovakvom ribom. Uvek to nerado priznam ali devojka je bila klasa za mene a ispostavilo se da je puna nekih neopravdanih kompleksa. To je meni prosto neverovatno...

http://www.youtube.com/watch?v=xjymct00JRo
pročitah prve tri rečenice.. bilo je dovoljno.

, a ima slučajeva koje ne mogu da objasnim,znači dečko kome ništa ne fali ni fizički ni materijalno a pogotovo ne psihički,totalno omutavi u blizini devojke!

Verovatno je neka psihička blokada, problem koji je sam sebi nametnuo, a možda je ...

a možda je ...

Hahahahaha iskreno i to sam pomislio par puta ali mislim da nije,jer vidi se da u ženskom društvu ima želju ali nema muda :D

A upoznao sam i jedan slični ženski primer,gde sam se zaprepastio kad mi je jedna iskreno prelepa devojka priznala posle par meseci zabavljanja da se plašila da me muva jer je smatrala da nije moj nivo!?

Imao sam slicno iskustvo. I to bila vrh riba stvarno. Mislim posle sam sa sobom, koji kurac, odakle joj ideja da sam ja iznad njenog nivoa?

Hahahahaha iskreno i to sam pomislio par puta ali mislim da nije,jer vidi se da u ženskom društvu ima želju ali nema muda :D

Onda je ovo.

Verovatno je neka psihička blokada, problem koji je sam sebi nametnuo,

MA SAMO PRIĐEM, IZVADIM PRANGIJU I KAŽEM : DAAAJ PIČKE !!!