Prijava

Pa ako čoveka ne zanimaju igrice, Instagrami i tako te detinjaste stvari i pičke materine, već mu treba ozbiljan telefon, neka uzme BB.

Da, ali imaš isto tako ozbiljnih nokija za duplo manje pare. Ne kažem ja da je BB sranje, dobar jeste, ali je preskup.

@Skocimis,
Ajd predlozi mi onda neku nokiju da pogledam i na tu stranu malo, da vidim sta je jos u igri i koje su opcije... Skroz se slazem da je preskup

Sto se tice komplikovanosti, snasao bih se vec nekako, a igrice odavno ne igram...

Ma BB ti se nikad nece zabagovati 100%, kupis ga i siguran si dokle god ga koristis.

i i dalje mislim da je jedina mana sto ga u Srbiji koristi mali broj ljudi, jer je BBM do jaja aplikacija.

ja bi ga koristio kad bi znao...

Pa dobro Brus, zna se da starije generacije malo slabije kapiraju to lololo.

''Ispred kuće ruke širi Mery
Ja joj kazem - aj, blekberi''

Ja bih da imam keša uzeo to jer mi je mnogo gotivna stvar, a i telefon koristim samo za pozive i poruke, od dodataka samo organajzer nekad.

ne samo to, nego sam ja totalno operisan od mobilne telefonije - ovaj mi je najbolji fon kojeg sam ikad imao:

http://www.tigermobile.com.au/images/Nokia%203110%20Classic.jpg

Nokia E7 je tajfajzen, nova za 180€.

ako ti se ne svidja android, uzmi ajfon..ja korisitim soni ekrikson xperia x8 i super je ali sledece godine najverovatnije kupujem drugi jer ovaj vec polako zastareva, prestali su da izbacuju aplikacije za njega i tako to...svakako ne bih kupovao mobilni sa dugmicima, nije kul, ali ako ti treba za neki poso i take stvari, cuo sam da je pouzdan i kvalitetan za te stvari..ako se ipak odlucis za android, uzmi samsong galaksi..

Dugmici su 10 kvltniji od slova na tac-skrinu! Ja imam obe tatstature, ali koristim samo jednu.

Докле_више, јеси ти неки јапи, бизнисмен, кој си курац? Не треба ти то, узми андроид ко човек и уживај. Ако баш оћеш да имаш љњертз тастатуру, купиш хтц чача и ставиш прс' у уво.

ne bih svi da znaju, al matori mi je dosao na vlast u opstini, pa sad uz novi sluzbeni auto, moram nabaviti i poslovni telefon kao savetnik preCednika...
salu na stranu, nisam ni japi ni biznismen al zato imam veliki ud i radim kao inzenjer u softverskoj firmi koja se bavi softverom

Sa Blekberijem si vise kul.

Мање си кул и сви ће те зајебавати, не знам зашто
мада има бољих Андроида тренутно за те паре

Ne ne ne, zajebavaće te nekul ljudi što je u suštini kul.

al zato imam veliki ud i radim kao inzenjer u softverskoj firmi koja se bavi softverom

Oksimoron - ili imaš veliki ud ili se razumeš u računare, ne ide zajedno nikako :)

ne znam Brus, al ocigledno se druzis sa tipicnim programerima, ima ponegde koji i normalan, zdrav i prav :)

jedina devojka s koju sam spavao tacno pre 3 godine, 7 puta u toku seksa je izricito naglasila, citiram: "tako ti je veliki, tako me palis", a s obzirom da je bila matora i sa velikim brojem probanih udova, smatram njenu izjavu validnom :D

totalno smo osli u oftopik