Prijava

Duče
Upoznajte Henk Moody-a iz Kalifornikacije, doktor!

bio bih on radije nego predsjednik SAD-a.

Hahahaha, dala bulju :)

Погледао сам две или три епизоде кад су приказивали на некој нашој телевизији. Критика у једној реченици: "Секс и град" за мушкарце.

Секс и град

И није баш. Истина је да се у обе серије све врти само око јебања али у секс и граду се ради само о женама док је овде мешовито.

Лаганини приђеш и следећи дијалог наступа:
- Јел' ти тата Осама бин Ладен?
- Хихихи :смијех узбуђења јер је добила опак комплимент: Јел' зато што сам испала права бомба?
- Ма јок ћеро смрдиш ко талибан. Ал' јес да имаш сису ко крава сименталка. Бенг овер да ти дочарам пар ствари.

E, a je l' može neka antifora za muvanje ili "Kako sjebati ortaka dok muva ribu - Do It Yourself Collectors Edition" ?

Evo za početak:

Na nekoj žurci cimer i ja prilazimo ortaku koji muva neku ribu i upadljivo češući šake ga pitamo:

"Eee, je l' ti ostalo još one kreme protiv šuge, čuli smo da ti je pomogla ?"

Riba istog momenta odlazi sa "zgrož" izrazom lica, a ortak nevera ...

Истина је да се у обе серије све врти само око јебања

Ај рест мај кејс.

Да објасним објаснио, по обичају..

Ponekad primijenim ovo. Zna da upali.

E ako je od tebe, još provjereno, to je sad to. Znam šta da vam kažem, ribe, šta čekate!?

Brojevi telefona u PVT, molim.

Ninka, je l' ti devojka isto pala na tu foru? :)

И није баш. Истина је да се у обе серије све врти само око јебања али у секс и граду се ради само о женама док је овде мешовито.

ahahahahah

"дал би мого да ти платим пиће, знаш, ја радем у аустрије, па имам паре, хех, после можемо да се прошетамо, купим ти шећерну вуну, грицкаш хех, шетамо се, платим нам такси до батајнице, чисто онако, да докажем димам паре, а после ми даш твој љупки цветић хех"

Uvek imajte spreman odgovor za ovakve i slične situacije :)

iz jedne Frenkijeve definicije:

Ti: Ćao, primetio sam te pa bi' hteo da se upoznamo..
Ona: Naravno! (upoznavanje)
Ti: Vidim sama si pa mi je bilo lakše da ti pridjem..
Ona: Nisam sama..
Ti: Aha, čekaš nekog?!
Ona: Nisam sama, imam gliste.
Ti: (Mozak ti tiltuje) ne pada ti na pamet nikakav odgovor na ovo, okrećeš se i dugim korakom odlaziš.
Ortaci: Šta bilo?
Ti: (i dalje u šoku) ima dečka, valjda..