Prijava

Partizanka, baš lepa pesma :)

Fala mortisa. ♡♡♡♡

Mortisha ti ako nisi muški dupli dobra si žena zaukuću

Alo limare, ne mešaj njeguša sa tom tvojom pičkicom turskom

Mojom? Hahha, dobro, ne znaš me, pa ne znaš kad se zajebavam.

Da si dečak i još uvek mlad
A ne tužan kao sad
Mogla bih biti oblak iznad tebe
Mogla bih ti dati sebe
Mogla bih biti kiša na usnama tvojim
Znao bi da postojim
Na tvojoj kosi, na tvome dlanu,
Pod stopalom, na tvom kisobranu...

Чија је ово песма? Питам јер мије управо под прсте пало 3-4 акорда, може фина песмица да се направи.

ЕДИТ: Тачније 6, а не 3-4.

DAVNO NISAM ZAPLAKALA TAKO
KAO SINOĆ PORED KUĆE TVOJE
ČULA SAM PRIČU DA SI OPET SAM
DA TI LOŠE IDE IZ DANA U DAN
ČULA SAM PRIČU DA SI OPET SAM
DA TI LOŠE IDE IZ DANA U DAN

KAKO DA TI POMOGNEM
KAKO DA TE SMIRIM
KAKO DA TE UTEŠIM MILI
KAD KRAJ DRUGOG ŽIVIM
KAKO DA TE UTEŠIM MILI
KAD KRAG DRUGOG ŽIVIM

Moja bre. Slobodno ukomponuj. Dobićeš i drugu strofu.

Edit: ako pravis narodnjak poslucu ti originalnu neiskaspljenu verziju. Dusu dala za zoricu brunclik ili vesnu zmijanac.

Kad sam kao klinac procitao prvi put noc skuplja vijeka nisam mogao nikako da se pomirim sa tim da je vladika vse crne gore to napisao svojom rukom. Ej, vladika. A onda sam odrastao i saznao da je on osim sto je bio takav genije bio nevidjeni zenskaros i u mojoj sobi se iznenada pojavio njegov portret. Svestran covek, moj naklon. Niko kao Rade.

Edit: ako pravis narodnjak poslucu ti originalnu neiskaspljenu verziju. Dusu dala za zoricu brunclik ili vesnu zmijanac.

Па и није баш народњак. Ја слушам народњаке, а све моје песме имају типичне рокерске прогресије.

Onda mi ostaje samo da cekam audio da poslusam.

Записаћу акорде, али ћу је одрадити тек кад будем узео нову звучну картицу. Баш ћу ову песму да искористим за прву матрицу, да видим како ми иде кад склапам нешто своје. Кад буде било нешто одрађено, послаћу ти обавезно.

Е Фендере јел знаш смоук он д вота

Svestran covek, moj naklon. Niko kao Rade.

A, šta kažeš? Državnik, vladika, filozof, pesnik, hm ljubavnik, ratnik, i pikao bilijar ko lud. I onda neko da ga etiketira da je sisica jer je pisao ljubavne pesme. Hm.

Шта уопште значи женскарош, је ли то лик који је током живота био са 25-50 жена у просеку два пута годишње или онај који је јебо своју жену цео живот два пута недељно?

I jedno i drugo je tačno zapravo.

Zenskaros me prevario