Prijava

Svaka čast Luks, milina čitati...

Kontam da se te smorene klinke i domaćice lože na psihopate jer im fali tog ludila.

Pa da se ne lože na psihopate, niko sa Vukajlije ne bi nikada ni jebo...

u psihopate? vise u jednofunkcionalna bica

zene sto se loze na psihopate su i same psihopate samo bez oruzja...

nadje krpa zakrpu da je bije, sta se sekirate? mene konkretno boli kurac za takve price, ako je zena kreten, pa joj je tako neki "ljubav njenog zivota", a plavo oko ce da prodje. takve ako nadjes, uzmu pa te varaju i besne i ko znastagod ako je ne bijes...
ocu kazem, kreten nadje cas posla kretena, pa zive u harmoniji dok neko ne pretera.

jel vam krivo sto se na vas ne loze ili sta vec?

ocu kazem, kreten nadje cas posla kretena, pa zive u harmoniji dok neko ne pretera.

'Oće Celt da nam poruči da će svi mi odavde da nađemo ljubav svog života i da će da živimo srećno sve dok budemo živeli! :-)

Kapiram ja vas, al ste malčice skrenuli s teme. Prvenstveno sam mislio na one koje šalju pisma podrške i izlive nežnosti nekom monstrumu u nekom tamo sing-singu.
Pun kurac filmova i primera s takvim stvarima.
hm...možda te žene ipak podjebavaju, da ne kažem troluju.Što i nije tako loše, u fazonu - jebiga, ja sam se napa'l'la asam se napalila a ti tamo truneš, a baš bih ti dala, al jebiga, nije moguće, šteta šta propuštaš, bedak.

Ima nešto i tome što ovu temu baš otvori Manijak.
Bio sam nekad zaista fin momak (ruže ovo ono, čekanje na seks po nekoliko mjeseci, papučarstvo prva postava). Nešto se nisam pičke najebao.
Jednom sam otišao sa trebom (nije bila oličenje poštenja, al nije ni neka raspandrkača) u neku šumetinu. Probao sam fino, nije 'tela! Isterao sam je iz auta i posle 15 minuta je 'tela. Kad smo obavili pos'o, svejedno sam je isterao iz auta i otišao kući.

'Oće Celt da nam poruči da će svi mi odavde da nađemo ljubav svog života i da će da živimo srećno sve dok budemo živeli! :-)

ja, nego kako! rane zarastaju, a srce ga i dalje voli i ne zarasta kurac-palac!

Pa te Manijače o kojima ti pričaš su i same psihopate, obično su zaluđene za crkvu i neki društvenio korisni rad, razvedene su, sa buljukom neke sitne dece, bivši je bio poslednji put pre godinu dana kada ih je pijan sve izmlatio i dobio zabranu prilaska, nesrećne su i same, žive od socijalne pomoći, pa eto, kao imaju osećaj da bi snagom svoje "ljubavi" mogle da preobrate tamo nekog otpisanog i spasu mu dušu. Uglavnom su te neke priče.

Pa te Manijače o kojima ti pričaš su i same psihopate, obično su zaluđene za crkvu i neki društvenio korisni rad, razvedene su, sa buljukom neke sitne dece, bivši je bio poslednji put pre godinu dana kada ih je pijan sve izmlatio i dobio zabranu prilaska, nesrećne su i same, žive od socijalne pomoći, pa eto, kao imaju osećaj da bi snagom svoje "ljubavi" mogle da preobrate tamo nekog otpisanog i spasu mu dušu. Uglavnom su te neke priče.

kako ga opisa, ne bi nikad mogo bolje. to sam hteo da kazem!

natnat, oćeš da kažeš da je to isti ''prsonaliti'' ko i one životinje sa sličnim shvatanjima, samo što recimo nisu otišle baš tako daleko, ili nemaju onu stvar da bi uradile nešto slično? sve je u igri, moguće.

(jen ban za kelta od jen dan što postuje slike zlostavljane osobe).

Pa te Manijače o kojima ti pričaš su i same psihopate, obično su zaluđene za crkvu i neki društvenio korisni rad, razvedene su, sa buljukom neke sitne dece, bivši je bio poslednji put pre godinu dana kada ih je pijan sve izmlatio i dobio zabranu prilaska, nesrećne su i same, žive od socijalne pomoći, pa eto, kao imaju osećaj da bi snagom svoje "ljubavi" mogle da preobrate tamo nekog otpisanog i spasu mu dušu. Uglavnom su te neke priče.

Verovatno je velika većina takva, ali mislim da postoje i one kojima pomisao o mučenju, maltretiranju i ubijanju izaziva blagu vatricu u dnu stomaka.

postoje one kojima pomisao o mučenju, maltretiranju i ubijanju izaziva blagu vatricu u dnu stomaka

a sta je ovo ako nije psihopata?

Da reknem nešto i na temu:

Žene(ove iz Natinog posta) to rade zato što žele platonsku ljubav. Međutim, već su prestarile pa hoće nešto što postoji. E, ti robijaši postoje, al' su isto tako imaginarni pošto su osuđeni na 400 i kusur godina robije u najstoržijim zatvorima. Tada mame, sa po šestoro djece i vaginom koja izgleda kao da je petarda pukla oko nje, pišu ljubavna pisma nekim tamo Džonovima i Džošuama, i tako unose malo živosti u svoje bijedno postojanje, istovremeno se nadajući da će da ih kara velečasni Martin, pa makar i analno, dok ovi primači pisama noću đelju svoje belegije gledajući najmanjeg u zatvoru i željno čekaju kupanje.

EDIT: Obrisao sam svoj prethodni post zbog toga što je bezobrazan i pravi temu nepreglednom.

Ali Valdemare, osobe o kojima ti pričaš moraju biti takođe poremećene.

a sta je ovo ako nije psihopata?

Rekao sam pomisao, a ne izvršenje. Jebote, šta je ovo, normalni odjednom vladaju svetom? Otkad?

Ali Valdemare, osobe o kojima ti pričaš moraju biti takođe poremećene.

Pa onda eto odgovora na pitanje iz uvodnog posta :)