Prijava

I meni je šveps nekako izobličen, nema više tonik onu gorčinu kakvu je imao prije 5 godina. Gomna.

Moguće je da si navikao na gorčinu, pa ti je sad slađi. Retko ga pijem, al' mislim da je isti kao i uvek.

Nisam siguran, ali mislim da je šveps oduvek ili bar odavno kolin brend. Sasvim sigurno nije od skoro.

Aj' i ja da s' ubacim pošto nemam pametnija posla.
Koliko znam, šveps sadrži kinin i to mu određuje gorčinu. A možda oko toga grešim, neka me ispravi neki hemičar ili farmaceut.
Možda su taj udeo kinina umanjili a šećer povećali.
To je jedino od sokova što pijem, ( a i to retko) a tako će i biti. Meni je isti.

Eeeeee, dobra tema... Ja mislim da su nesto izjebali. Kad smo mi isli sa skolim na skijanje u osnovnoj, ako kupis ski pas, ostane ti love da popijes par Svepsova (biter lemon, a ne tonik), i to je toliko bilo dobro da sam ja svecano obecao da cu jednog dana kad se obogatim da kupim sleper i da se napijem. A vec kad sam imao pare, poceo sam da pijem pivo, i kada sam se vratio svepsu, to vise ni blizu nije bilo to, sto kazes , preslatko je bre!
Da nema neko sacuvan neki stek iz 87?

U Grckoj 2004 ga nije bilo. Ne secam se koji je bio razlog, al uopste ga nije bilo.

u pravu si, nema više isti ukus. ne znam kakav je onaj pepsijev tonik, to nisam pila.
lepo ja kažem, ošo svet u kurac....

Немам појма, нисам никад пио то говно.

Јебо то, ако хоћете горчину, а нећете алкохол, http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/534610_389919584375027_1994257042_n.jpg је кева.

Nije samo do gorčine, ima šveps svoju čar, poseban je to ukus. Sinalkov, pepsijev, ma bilo koji drugi je još slađi od ovog kokakolinog....

Pravda za Plazma keks, vratite nam Plazma keks a ne ono vnugo sa secerom !

P.s. Dolazili po med kod mog caleta, kupovali svud po Srbiji kod pcelara za budzasto i niko nije hteo da im proda, pa su sad u nju nakokali secer.

Elem, da ne oftopikujem primetila sam i ja ovo za Sveps jer mi bude muka posle pola flasice, al sam primetila i za Plazmu sto me licno vise sekira. Al necu dotvaram temu,obecavam.

Maloletnik....iz tvoje profilne zakljucujem da ne konzumiras doticno pice.

Avaj, drago mi je sto nisam samo utripovao ovo...i svet je zaista otisao u kurac.

....Zaista me zabrinjava to za plazmu...ako takva promena uopste moze da promeni mnogo. Ja jos nista nisam primetio.

konzumiram, ali dajte, imate raznorazna pitanja

u cijem opisu stoji

konkretna i praktična pitanja i precizni odgovori ...

Ovo pitanje je daleko od ovoga....I,uostalom, cemu naziv "razno" ako ne smem ovo da postavim.

I ja bih se složio da je šveps drugačijeg ukusa, mada ga i dalje gotivim.
I reklame su mu nekada bile bolje, oni leopardi i krokodili objasnili neke stvari! :D

http://www.schhh.eu/shortfilms/
Da se ne zaborave odlicni kratki filmovi!
EDIT:Ima na YT