Prijava

Tema je jasna. Ovde saznajemo kada ste se najviše smejali. Na primer, najviše sam se smejao kad je ortak na sred časa bacio kesu pune vode sa trećeg sprata i pogodio direktorovu ljubavnicu u glavu. Slobodno se raspišite. Ne mora to biti samo jedan dogadjaj, može biti i više. Počnite...

... upravo sada, ovoj temi!

Čegović si Branko?

Što? Tema nije još ni počela.

кад ме 'тица посрала у друштву пешес пичака, нисам се ја смејао, ја сам плакао, њума је било смешно. Има доста духовитости на курсаџијама, погледајте

kad je moja mala rekla, da ce za me poci, kako sam se smejo, kako li sam sretan bio..

kad sam silovo devojku bez nogu he he kako sam se samo smijao tada

http://www.wheelchairdriver.com/images-powerchair/girl-wheelchair-1024.jpg

Kad je Seljak na Karike neku ribu u kolica koja je okačila sliku sa neke svadbe pitao "Kako e bilo u kolu?"

Кад сам прно у гостима код кумова, сви смо се ваљали, стара је рекла машала момчино

Када ми је Ник Вујичић рекао да ће ми лупити шамар ногом у главу.
хе,хе ник вујичић.

kad sam silovo devojku bez nogu he he kako sam se samo smijao tada

Jedino tako i možeš pičke dobiti.

Comatose slicno mi se desilo .. Pravo na rame. Da nismo ista osoba? LOL

Najvise sam se smejao kada je neki na tv rekao da se zove Perica Glavic , ja i cimer rofl ali stvarni .

Први пут када сам кума наварио. Друга особа, кол'ко сам се смијао то није хумано.

Najviše se smijem na sahranama.
Tad mi ispričaš vic u fazonu "Idu dvije žene mostom, jedna je crna a drugoj sin radi u Njemačkoj" i ja sam koma.
A najviše sam se smijao kad se drug upišao na času.

Najviše sam smijao jednom kad je smo nas četiri drugara malo popili, pa jedan predložio da vježbamo smijanje.

ја сам се ваљао кад су професора натопљеним сунђером погодили у главу јер је дијелио кечеве.

Први пут када сам кума наварио. Друга особа, кол'ко сам се смијао то није хумано.

Такође. Давно било. Хтео је дуради 'иљаду упијача (голмани то раде на тренинзима) и понављао : - " Ово на мене не делује, ово на мене не делује!"

Највише сам се смејао кад се мојој другарици из шесто два просуо кечап напред по панталонама а она то није приметила па је испало као да је имала менструацију хахахахахах. Што је најгоре, све је то посматрала њена симпатија која се ваљала од смеха ХАХАХАХАХАХ

Шоми, џаволчичу стаари. :)