Prijava

Nisam našao sličnu temu, a video sam juče neki poster koji je predlagao ovo pa me interesuje da li je to moguće. Dakle, ovo je Vukajlija i definicije su svakako najbitnije većini autora, ali odavno već posteri i reakcije čine sastavni deo sajta tako predlažem da se uvede rangiranje posebno za postere i posebno za reakcije.
Ja npr. slabo objavljujem definicije (pa i postere ali to sad nije bitno) kao i dosta autora koji su više skoncentrisani na objavljivanje postera i reakcija i verujem da bi mnogi cenili da se ovo usvoji.

Apsolutno. (Sarcasm employed)

Одвојено можда, али заједно никако!

s obzirom da sam se napuniJo poJena od reakcija u zadnje vrijeme, može reakcije, posteri nikako.

e pa sad...previše bi bilo palamuda i konfuzije verujem.
a i jebeš to rangiranje, JEBALO VAS RANGIRANJE! ovo je komuziam bre, svi smo jednaki!

Не може. Јебли вас посери.

Који ће ти то курац ?
Ви постерџије и реакџије сте нижа раса лолоо :)
Да треба да се рангира онда би постери носили поене.
ПРОТИВ!

Ne, jer imam malo poena na posterima i reakcijama, muahahahaha! A i glupa je ideja.

Треба укинути посере и реакције, ионако их ретко ко гледа. У ствари, реакције могу да опстану још пар месеци, постери су мртви ко дефке.

Треба укинути посере и реакције, ионако их ретко ко гледа. У ствари, реакције могу да опстану још пар месеци, постери су мртви ко дефке.

+1

koga boli 'rac za rang

Што да не? Подстакло би многе креативније ауторе да праве постере. Мсм више посла за модове, ал ко их јебе што нису учили школу. лололо
Мсм, кад већ неће да држе онај лимит за постере и реакције, можда је боље да се мотивишу креативни аутори да се баве тим.

Све је то ок, али КАИЗЕНА БОЛИ КУРАЦ.

u pravu ste, rang je manje bitan. ali, ko može da kaže, ozbiljno, da mu nije stalo kada mu nešto odaberu? juče mi odabrali reakciju i bio sam cio dan veseo kao malo dijete :))

Постерџије и реакџије да се проћерају са Вуке ко што мене лактоза проћера.
ПРОТИВ!

juče mi odabrali reakciju i bio sam cio dan veseo kao malo dijete :))

Мени су данас одабрали реакцију и ја сам весело почешао курац.

Ма и нас боли курац, ал оно, ај да мозгамо. Занимамо се мало.

Каизен је човек.
Сваки човек воли паре.
Постери доносе посету.
Посета доноси паре.
Квалитетни постери доносе већу посету.
Квалитетних постера нема ако је овакво стање.
Овакво стање ће бити док год се нешто не промени.
Увођења лимита неће бити.
Мотивација креативних аутора опада.
Раст мотивације могу донети: такмичарски дух, награде.
Рангирање подстиче такмичарски дух.
Награде нису могуће стално и за сваког.

Дакле, рангирање по сегментима + додатни постер модови = РЕЛАТИВНО већи квалитет постера. Из чега следи већа посета.
Већа посета х рекламни простор = РЕЛАТИВНО више шушки.
Релативно више шушки = срећан каизен. Одатле следи мотивација за овај пројекат.

лолололололо

Više para za njega, više para za nas.