Prijava

Sad stvarno: meni je večiti fantom Vukajlije od mog registrovanja 2009. bio JTU.
Šta je to/on/ona?

Šturmundrang, vele još da je njina reinkarnacija među nama! BUHAHAHAHA

Предражињо дању гања особе по сајтовима и форумима, а увече са својим буразером шета улицама са маскама Гаја Фокса и клинцима кида главе саобраћајним знаковима.

100%

Pa to je Ѥрь долъженъ Ѥсьмъ слоужбоу бозьма великима слоужитъ Ѩзикомъ отъцехъ моихъ!

toplo mi je oko srca! :D

Zyclon je Kostićev klon.
Neš Bridžis je psihopata.
Thinker/Iluzija/Most je psihopata na kub.

Јеботе, Циклон и Стићко, КАКО ?

Kostić voli zelene prezrele jabuke umočene u krv zmije. Zyclon isto to radi.

Ako ti to kažemo moraćemo te umodovati da bi sačuvali tajnu.

Nije istina, ja to radim po oglasima i sajtovima za srodne duše, a ovde se zajebavam.

Lažeš, Valdo, ti si već naš'o sebi srodnu dušu :)

Bruce je bezglavi konjanik.

dvoglavi Vučice, dvoglavi :)

Ја се овде највише плашим овога ...
Warner von Latinsche
ја сматрам да тај човек има атомско склониште испод куће и да потајно спрема Четврти Рајх. Такође трипујем да по кутијицама чува жидовске наочаре, чешљеве и шналице ..

a tek da vidiš pozamašne kolekcije keltskih krstova, germanskih runa i hajdegerovih tekstova koje pomno čuvaju uli i fric, krvožedni njemački ovčari!

Znači imaš sada četiri oka, uha i nozdrve. Medicina je napredovala, ovaj Mengele je napredovao. Lepo.

Lažeš, Valdo, ti si već naš'o sebi srodnu dušu :)

Ćuti, ne kvari mi poso!!! :)

Neš Bridžis je psihopata.
Thinker/Iluzija/Most je psihopata na kub.

Kako te nije sramota da me stavljaš na drugo mestu!?
Vrati se u kućicu!

Loša vučica... Veoma loša vučica...

Sve ću vas pobijem! Grrrr

Ček, vukovi ono beše nekultivisane džukele?
To onda znači da si ti vučice obična džukela pa nemož da budeš monstrum.

Kliki-klaki, srušio ti se sneško.

i hajdegerovih tekstova

A nisi pomenuo onu kolekciju filmova Rifenštalove i stare WWII nemačke BDSM časopise?

Ko ti kriv Valdo kaci met'o fb adresu na profil :)

Deca Vukajlije organizovano prave pacovske kanale putem duplih i pvt-a željni osvete i moderisanja uz parolu "Oću i ja pedes' poena"!

Vučica - upadne kod babe i njenih ortakinja na veče heklanja i ispemuje ih tako da babe ortakinje idući put šalju pismeno opravdanje da su otišle na operaciju prednjih ukrštenih u Brisel

A nisi pomenuo onu kolekciju filmova Rifenštalove i stare WWII nemačke BDSM časopise?

to je već intima.