Prijava

Пацов има неке чудне фетише, и он ми је сумЉив...

Стивен

Мулуца се кресне са малолетником, па му одруби главу.

:NESTRPLJIVO CUPKA: AJDE MYLYCEE

Kuku, došo War! Bešte, ljudiii, čuvajte šnale!

Ja mislim da je taj Tinker itd. kul lik u životu realnom, nego da voli da troluje po netu. Kostić je imao teško detinjstvo jer se nije družio sa dečacima pa su ga hejtovali. Zyclon i Džimi imaju neki OCD brda posto.

Стивен
Мулуца се кресне са малолетником, па му одруби главу.

Малолетник
:NESTRPLJIVO CUPKA: AJDE MYLYCEE

Hahahah sunce ti jebem.

Стивен
Мулуца се кресне са малолетником, па му одруби главу.

Малолетник
:NESTRPLJIVO CUPKA: AJDE MYLYCEE

Maloletnik, snuff samoubojica.

Valdemar - On živi u malom stanu koji je onako dosta prljav, tu uzgaja crve, ima i zmija, štakora, pacova (ima komada k'o zec :-) ), pa onda na njima vrši pokuse, jer stvara novi otrov koji će da unište sve njegove neprijatelje.

Johnny Kurajber - Njega su tukli kad je bio mali, pa je odlučio da se svima osveti tako što će postati slavan preko Vukajlije, svi će ga zavoljeti, a onda će sve te ljude da pozove sebi u stan, napravit će punch u koji će da turi mišomor i sve će da ih potamani.

Luks Učitelj - Ludi naučnik koji je u stanju da od vreće gnojiva napravi atomsku bombu. Radi u Švicarskoj, a uskoro ide u Japan, što potvrđuje priču o atomskoj bombi (osveta Amerima za Hirošimu i Nagasaki).

Mala Vidra - Kćer lokalnog moćnika kojem pomaže da šverca Albance prema Italiji.

Bruce - Vračar. Potura sihire ljudima.

ZyClon - Sektalika. Bivši osuđenik, takoreći bjegunac iz Gvantanama. U Srbiji je našao spas, lahko se maskirao.

Niko Ćosavić - Špijun. Zasad nepoznato ime agencije, ali špijun 100 %.

Srkletnik - Član vehabijskog pokreta, desna ruka vođe Abu Hamze. Često viđen u Gornjoj Maoči.

YeahBatch - Ratni zločinac, jebo ga ćaćin ćaća.

Lemaja - Svodnica.

Kurd - Klasični švercer, samo što on pokrada nemoćne starice, krade im sve što heklaju, pa prodaje po Luksemburgu. I ono za kurčinu je slikao negdje kod neke babe s Manjače.

CoA - Član Al-Kaide, samo što to vješto prikriva.

Burzum - Hanibal Lektor lično!

Christine - Prva Lemajina žrtva, lololo

Remac - Pljačkaš banaka. Ćelavac je to, mora neke zijane da pravi.

VanGoga - Majstor Vudu magije.

Bušido mi liči na Amerikan Sajka.

Ko ti kriv Valdo kaci met'o fb adresu na profil :)

Ja sam ti kao otvorena knjiga. Na gruzijskom.

Johnny Kurajber - Njega su tukli kad je bio mali, pa je odlučio da se svima osveti tako što će postati slavan preko Vukajlije, svi će ga zavoljeti, a onda će sve te ljude da pozove sebi u stan, napravit će punch u koji će da turi mišomor i sve će da ih potamani.

Hahaha, niđe veze.

Vlasinarb90 - 89, 88, 87...

Da, ljudi, sećate li se Vlabsrinara, usamljenog narcisa koji sve mrzi a zadovoljava se lutkom na naduvavanje sa likom Dokinsa, gok ga u mislima ga vara sa Darvinom...

vučica u tegli centroproizvodovih kornišona kiseli očne jabučice konobara koji nije znao da pravilno napravi limunadu

Kaizen ima oduvek tri naloga, jedan administratorski, jedan moderatorski(uvek moderatora koga niko nikada nije video, a vremenom im menja imena, polove i sl) i jedan nalog običnog člana.

Ups, jel ovde treba da se napiše fikcija ili istina...?

Ako, prijatelje, dobar je to jezik. :)

Champy je pogodiJo dve stvari:
-jedna od mojijeh omiljenih pesama ima reč "vudu" u naslovu i (za ovo neveruem)
-jedna od mojih uzrečica (kad kao, pretim): "Ima da napravim tvoju vudu lutkicu"!

Da nije Champy neki derviš, pa se ono, rotira i predskazuje?

Neše potcenjuješ vukove a to ne valja.
Sanglasis, baš to, majku im konobarsku ja! Urnisali mi želudac. Pu!

pogodi Čampi ko u hodžin ćitab da je zavirivo... saću jedan sajber sihir da mu bačim...

Bruce maže gole ljude na ulici benzinom sa belancetom i onda ih pali namrtvo u sklopu svog najnovijeg performansa!

Faca je jehovin svedok!!!!

Čuj pogodio... Ja to znam, upravo vas promatram. Btw, Gogo, ta spavaćica ti odlično stoji kad se gleda iz ove pozicije. ;-)