Prijava

Faca je jehovin svedok!!!!

Dakle znao sam da neće dugo izdržati kod Sajentologa i da će kad-tad da pređe...

kak'i šiptari, samo slovenska krv :D

Uuu, Champy...kako na lep način da ti kažem...jbg, ja ne nosim spavaćice. To nikako nisi pogodio, omelo ti nešto vibracije ! :)

Nemoj mi reći da si gola? lolo

Neću ti ništa ja reći,hahahaa!!
Samo rekoh da ne nosim spavaćice,aman :)

Ahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa, umirem od ovog Tarota! :D

Чемпи, јесам ја са четри године ишо у Сребреницу?

Hoće da kaže da nosi džak pidžame sa dugim rukavima. :)

Hahaha, taj rad Dušane. :D

Gogo, na to sam i mislio :D

E, crkoh od smeha!
Čempi, im'o zdravlja vazda, nasmeja me onoliko, a i ovaj Dušan, precrkoh od smeha!
Vule, ja karirane flanelske džamice kad zauvija ovaj zimac..moram da se utoplim, nemam krzno ko ti :)

Чемпи, јесам ја са четри године ишо у Сребреницу?

Ko spominje Srebrenicu? Zločin u Siriji, Libiji, ... Cccc, sram da te bude! PU!

Čempi, im'o zdravlja vazda, nasmeja me onoliko

:*

Vučica se ustvari zove Stanoje, ima 58 godina i presreće klinke po GSP-u. Voli da ih sablažnjava po mračnim delovima parkova, lupajući svoje enormno prosedo spolovilo o koru drveća, tako proizvodeći zvuke od kojih se ledi krv u žilama..
Kad nije napolju u potrazi za žrtvama, ona je na internetu i lažno se pretstavlja kao domaćica iz Obrenovca koja ne želi da se dopisuje sa muškarcima, zato što je kreposna...te na taj način ona dolazi uvek do žena, devojaka i devojčica na PVT prepiskama. Kad ih dovoljno zaludi, pozove ih na slatko od šumskih jagoda koje je navodno kuvala sa svojom svekrvom.

Ukoliko mlade i nevine devojčice poveruju, Stanoje je u stanju da nad njihovim mladim telima bludniči satima uz pesme Tozovca i Braće Bajić koje peva za vreme dok zasićuje svoju bolesnu maštu u podrumu svoje udžerice iza pijace u Obrenovcu.

...Niko nikada nije video Stanojevu, tj. Vučicinu sliku.

Svi oni koji su videli taj lik, više nisu u stanju da govore!

Haha, Kurde... :))))

Ја сам готово сто посто сигуран да Вучица има пенис.

Hahahahhhaha, Stanoje jebač mlađanih klitorisa

dok zasićuje svoju bolesnu maštu u podrumu svoje udžerice iza pijace u Obrenovcu.

Znam jednog lika koji tačno odgovara opisu, cirka ceo dan ispred prodavnice kod pijace u Obr, ko zna šta radi noću.

Kurd je zapravo devojčica i zove se Milovanka. U sekti je i proganja sve živo i mrtvo. Pogotovo mrtvo jer je nekrofil. Čudnog je izgleda, kosa joj je začešljana u levu stranu. Ima stan koji je prepun vudu lutkica. Ko god da je video, ostao je na mestu mrtav.

Budalo! Izvrištala sam se na tvom opisu. :D Ti nisi normalan. :D

Kurd se češlja u levo hahahahahaha

Jbg Vučice, tako kako ti opisuješ izgleda 2/3 Vukajlije...daj to malo približnije! :-)