Prijava

Brate, Rusija jedino krajem jula, kad ti treba samo tanka jaknica.

Valdemar
Ali ovo mi je baš san: da sednem u voz u Moskvi, pa transsibirskom železnicom do Vladivostoka, pljunem u Pacifik, pa opet natrag. Možda sa malim zadržavanjem na Bajkalu. Četrnaest dana ruskog voza: raspad! Pričali su mi ljudi, a i čitao sam, da su ti ruski vozovi na duge staze ludilo, druženje i alkoholisanje 24/7.

+150000000000

To sam zacrtao i jednom ću i da odem.

Neka kuća u planini, bilo gde, bez interneta i telefona i žive duše. Da dobro napada snega, da ne mogu ići nigde i niko ne može doći meni. Dosta drva da založim ognjište, dobre domaće hrane, jedno 5 litara orahovca, lampa na gas i slamarica za leći. Oštra sikira da cepam drva i karabin da idem u lov. Kakvi Maldivi, kakvi Haitiji, da mi je da pobegnem od ljudi i tehnike da odmorim duš'cu.

To sam zacrtao i jednom ću i da odem.

Ja sam planirao u dogledno vreme, računao sam nešto i planirao, ispalo mi je da bi mi oko 1500 evra bilo više nego dovoljno za takav put. Samo kažu da kradu po vozovima kao ludi...

Куба. Мало да видим ша маи горе.

ЕДИТ: Дасеа питам Малој Видри бих дао функцију модула. На какав начин ме је сада натјерала да дефку покопам, то није хумано колко је добро.
Милсим да сам се заљубио лололо

Da se ja pitam, svima bih vam uplatio putovanja i obezbedio lanč pakete.

Da se ja pitam, svima bih vam uplatio putovanja i obezbedio lanč pakete.

Ти би нас испоштово ко управа Партизана значке лоло

pametan si ti, vidiš. aj, poslaću te na kubu, čim postanem prešjednica

Финска и Русија, обавезно једног дана

На нешто овакво сам мислио кад сам рекао за Немачку:

Neka kuća u planini, bilo gde, bez interneta i telefona i žive duše. Da dobro napada snega, da ne mogu ići nigde i niko ne može doći meni. Dosta drva da založim ognjište, dobre domaće hrane, jedno 5 litara orahovca, lampa na gas i slamarica za leći. Oštra sikira da cepam drva i karabin da idem u lov. Kakvi Maldivi, kakvi Haitiji, da mi je da pobegnem od ljudi i tehnike da odmorim duš'cu.

Хладне пределе Немачке, да искусим њихово пиво у оним дрвеним крчмама.

Smorio bi se za dva sata maksimalno, veruj mi. Meni je rekord 45 minuta, a posle počnem da igram igrice na telefonu, koje inače prezirem. :-)

a posle počnem da igram igrice na telefonu, koje inače prezirem

Ili počneš da moderišeš, preko fona.

Шкотска, Амазонија или Јапан... Може и Ирска и Русија, али они су ми већ на другом месту...

Зашто се ова тема не зове "Где бисте волели да отпутујете"? Овако кад видим помислим на неке идеје типа "Да се ја питам, преселио бих Цигане на Антарктик" или "Да се ја питам, све бих студенте у руднике соли".

Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch selo

Волео бих да обиђем Ирску, Шкотску, Велс и мислим да бих могао живети у неком већем граду који су као Глазгов или Даблин.
Такође бих волео да одем у Варшаву и Краков, а веома ме занима како изгледа живот у Русији, на пример у Москви. Волео бих да живим тамо ако би ми се свидела.

Исланд, Гренлад, Аљаска, Орегон, Канада..и остала хладна мјеста...

bjutiful ližboa! da mi da odem u portugal i umrem!

a pored portugala, dupe bi dala da odem u makao! ludačka kombinacija portugala i kine, makar što sam videla na fotkama, ono je jebeno genijalno!

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/2064_47733588323_986_n.jpg

U Holivuuud! Ali neće Hefner da me primi. :(

Norveška, Danska ili Švedska. Mada mogu i u toplije krajeve. Svuda. Prepisaću te vaše ideje i baš me briga.