Екипа за кафану

  1. Кад бисте могли да одаберете 10 људи са сајта, да седнете у кафану и да се облочете ко стока, која би то екипа била? Ја никога лично са сајта не познајем, ево мог списка на осећај и кратког образложења:

    1. главни - воли попит, воли загаламит, први пик са драфта
    2. Лукс - кад смо већ у истом крају, а и нешто ми говори да човек 'осећа' алкохол
    3. натнат - треба неко да повеже сав тај народ у смислену целину
    4. Курд - да би био ред и мир. хеххе искуство неће шкодити
    5. Тхе проф - глас разума, представник за штампу, музички уредник
    6. лемаја - не знам жену, али имам осећај да би ми била инспирација
    7. Отац Гаврентије - танана боемска душица из завичаја
    8. Фацафацаа - то у случају поста... зезам се, ако буде Богу душу, нек се нађе
    9. Наџак баба - види под 6, кубуримо с' жене ође, а и модови све покупише...
    10. Валдемар - мора и ''Миле контраш'' дима, зарад свеукупног угођаја.

    Ај сад ви.

  2. Ја нећу да постујемо овде пошто има доста људи са којима често одем на пиво или тако то. А рецимо и Фацафацаа и Сос кад дођу у Бг, забодемо се негде да попијемо што се тиче вас који нисте из Београда.

  3. симе србин! не треба ми нико више!

  4. Meni isto bzv da pravim kompletan spisak, bilo bi baš mnogo ljudi, a neke bih zaboravila, pa nije red.

    Mile, dve osobe sa tvoje liste bih izbacila, a definitivno bih dodala Asata, Predražinja, Remca, Duba, Čaka, Kristinu, Čaveza, Džonija, Buksnu, Burija...eto, ipak pravim spisak, a nisam htela :)

  5. реме, натнат, ви сте у предности, познајете све ове људе лично. ја, нако, на осећај...

  6. 4. Курд - да би био ред и мир. хеххе искуство неће шкодити

    Mislim da sam vlasnik ubeeeedljivo najluđih kafanskih doživljaja ovde, koji ni iz daleka nisu za zapisivanje, naročito ne po internetu.
    To sada ja kao glumim smirenost i ravnotežu, inače me po Vranju i Kragujevcu...a i šire(khm...), znaju me kao nekoga ko je za 10 godina samo 20 dana proveo van kafane.
    :-))

  7. Pa evo, od ljudi koje poznajem 99 % je za kafanu, znači nekih 70 duša, od onih koje ne znam a volela bih da vidim u kafani si ti Mile, VanGoga, M70, Advokado, Buri, Paninaro, Luli...

  8. Kapiram temu ali spisak mi mnogo dugačak, mislim deset ljudi, gde s njima?

  9. dal da prepravim na Sava centar?

  10. Kapiram temu ali spisak mi mnogo dugačak, mislim deset ljudi, gde s njima?

    nije problem, spojimo stolove :)

  11. Па у голем сепаре, бем ти жижу

  12. Ima u Stanovu ona sala za ispratnice... :-)

  13. Ne znam, ja sam samotnjak, kafanu volim da posetim sam (u 95% slučajeva) ili sa još max dve osobe (resto %).

  14. nije problem, spojimo stolove :)

    Док неко не врисне РАЗМАЧМАЈ СТОЛОВЕ ОТПОЧМА ШИЗА

  15. Da napravimo sledeće godine Miletu doček pod šatorom?

  16. Da napravimo sledeće godine Miletu doček pod šatorom?

    Манифестација под називом: Миле поново међ' Србима!

  17. И ангажујемо Бају Малог Книнџу да пева целу ноћ!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.