Prijava

Otvaram temu za diskusiju o futsalu uopšte,kao i o Svetskom Pevenstvu koje se trenutno održava na Tajlandu,na kome učestvuje i naša reprezentacija.
Završeno je prvo kolo,a šampionat je počeo 1. novembra.

Na prvenstvu učestvuje 24 ekipe, podeljenih u 6 grupa po 4

Osmina finala:

Paragvaj-Portugal 1:4
Ukrajina-Japan 6:3
Španija-Tajland 7:1
Iran-Kolumbija 1:2
Italija-Egipat 5:1
Brazil-Panama 16:0
Rusija-Češka 3:0
Srbija:Argentina 1:2

Četvrt finale(sve utakmice se igraju u sredu)

10:00 Argentina-Brazil
12:30 Kolumbija-Ukrajina
12:30 Portugal-Italija
15:00 Španija-Rusija

Polufinale:

Španija-Italija 4:1
Brazil-Kolumbija 3:1

FINALE

18.11.
Španija-Brazil

Volim da gledam futsal i našu reprezentaciju. Najjači mi je onaj Vidan Bojović, "atomski mrav". :D Lik ima 160 cm u vrh glave.

najjaci je :D
Nas najbolji strelac na Evropskom u Januaru

Најбољи нам је голман, Аксентијевић. Због њега ћемо и догурати до четвртфинала.

Kada igraju naši sledeću? Znam da je u 13h, ali ne znam kog dana. :)

EDIT: Mito, prepravi tamo u tabeli da naši nisu primili gol. ;)

Ali primilu su...

У уторак ваљда. А наши јесу примили гол.

u utorak igramo,sa Kuvajtom
Jesmo primili gol,pri kraju utakmice

Jesmo, jesmo, sad se setih. Isprićavam se..

Šta je konkretno futsal? Mali fudbal?

Šta je konkretno futsal? Mali fudbal?

Da.

Imamo solidnu reprezentaciju, ali mislim da ne možemo dalje od četvrt-finala. Možemo da se nosimo sa ovim čamugama i nekim evropljanima, ali kad naiđemo na nekog jačeg poput Italije, Rusije, Španije nemamo šanse.

Ако којим случајем прођемо групу, а вјерујем да хоћемо, највјероватније идемо на Аргентину. Каква нам је постава, али и ротација, мислим да можемо да их прођемо, јер у малом фудбалу, Аргентинци немају Месија. Послије тога, скоро сигурно идемо на Бразил од кога пуцамо, јер смо тако у могућности. Бразил је најјачи. Они могу да направе 10 постава, а да нас и тада побједе. Шпанија је одмах ту негдје, они играју мало тврђе од Бразилаца, па ако дају гол дају, али тешко. Укратко, јаке су све репрезентације у којима играју натурализовани Бразилци, а то су богате земље као што су Русија. Наш реалан домет је четвртфинале. Све преко тога била би научна фантастика, али заиста. Још ако се разбрани Аксентијевић, не сумњам да ћемо остварити добар резултат.

Pa brate jedan kazahstanski futsal klub ima budžet od 5 miliona dolara. Pa sad ti vidi..

И Саша Матић може да види разлику између њиховог буџета и буџета например Економца, а да не причам о осталим, мањим клубовима у Србији.

u sredu sledeća sa Kuvajtom . Dobijemo i idemo u drugi krug

Naš realan domet je četvrt finale, pošto će u polufinale verovatno Španija,Brazil,Italija i Rusija.Možda Portugal iznenadi ali teško
Mislim da Brazil opet osvaja,definitvno

Jel to kao mali fudbal?

Ние бре, футсал је на рукометне голове, а мали фудбал је на мале голове.