Prijava

http://srbin.info/2012/11/top-sekret-transkripti-vuicevih-razgovora-k/
Dakle u cilju obaveštavanja javnosti o aktivnostima državnog vrha odlučio sam da napravim ovu temu.Ovde kačite transkripte razgovora koji ste prisluškivali a onda ćemo u dogovoru sa Kurajberom da objavimo neke na fejzbuk stranici.
Udrite.

То нам је требало!
Ја имам неки разговор Динкића и Мишковића, после ћу да објавим.

Vučićev kabinet, negde oko ponoći. Zvoni telefon...

-Halo?
-Izvini Aco ako te prekidam, ali ja ne mogu više da izdržim.
-Milorade? Ti li si nesrećo?
-Ja sam. Zamisli molim te, ovaj novi izdavač me zavrnuo. Nije mi isplatio deset soma od moje nove knjige. Ili popričaj sa njim ili ja da odvrnem rešetke sa ćelije pa da duga devetka popriča sa njim.
-Joj Mile, nemoj molim te, na urgentnom je gužva, neće stići da okrpe čoveka.
-Nije gužva na Novom groblju, ne brini.
-Dobro Mile, samo da skupim još dva ajtema, vorlok mi je 37-i level.
-Au Aco još igraš sa tim krekovanim sranjima?! Kupi original majku mu.
-Kriza Mile, stislo sa svih strana. A i Toma zavrnuo slavinu otkako je otišao iz stranke.
-Ništa, čućemo se.
-Aj Mile prijatno. Reći ću ja ovima u Zabeli da ti donesu još jedno ćebe ako treba.
-Fala Aco, srce si.

Ne može ta skraćenica zbog VOS fudbala. Menjaj.

Ко их јебе, ионако су обавештајци битнији од фудбалера!

Stavi u naslov VIA - Vukajlijaška Informativna Agencija.

Mada nama ni obaveštajci ni fudbaleri nisu u skorije doprineli. Palim da ne spemujem temu, pozdrav!

Misliš VOA, mada bi to bilo onda Voice of America :)

Ispravio...Koji sam pacijent lololo

-Alo alo...gotovi prasići Ivice!
- Rok, rok

Ne može ta skraćenica zbog VOS fudbala. Menjaj.

- Krrr,kr, halo?
- Halo, ko je to?
- Dobar dan gospodine Tomo, ovde predsednik SNS, ministar odbrane, glavni...
- Aco ti si! Brzo pričaj, treba sa Dragicom da idem na Sajam knjiga, a ti znaš koliko ja volim da čitam.
- Sećam se gospodine, zajedno smo se preslišavali dok smo čitali knjige gospodina Šešelja. Posle nas je ispitivao da li znamo sve što je tamo napisao.
- Znam, znam, ne podsećaj me molim te!
- Hteo sam samo da vas pitam kada ćete doći na jedine slobodne medije: Fokus radio i Svet plus?
- Uvek sam spreman da govorim za naše, ovaj, za nezavisne, objektivne medije.
- Hvala vam gospodine, doviđenja.

:Зр_зр:
-Хало.
-Боље бежи пичко!
-Хало, ко је то?
-Чуо си ме врло добро! Боље бежи! Немој да ти банем на гајбу!
-Извините, кога тражите?
-Је л' то СМарко с Вукајлије?
-Не, овде његова мама. Ко га тражи?
-А, извините на сметњи, можете ли само да му пренесете да ћу му сломити ноге ако ми још један постер избрише?
-...брисање постера, ломљење ногу... Ево, записала сам па ћу му рећи кад дође кући.
-Хвала Вам пуно.
-Ништа.

- Alo, ko je to tamo? Alo bre, što ćutiš, jeee?!
- Ovde krrrr.
- Koji krr bre? Ma nemoj da te sredim ko onomad Tačija, kako sam mu samo reko neke stvari, sigurno je posle plako! A tek kako sam mu stego ruku kad smo se rukovali, moro je led stavljati, haha!
- Gos... opet... Dači... pi...
- Ko bre pijan, je li? Jel ja pijan, jeee? Pa svi znaju da ja ne okušam alkohol, samo pivo! Ma nemoj da ti dođem tamo da te išutiram na brda i planine jeee!
- Halo, uh, jako loša veza. Gospodine Dačiću, ovde opet vaš prvi potpredsednik, hteo sam da vas pitam da li ste čuli da nas prisluškuju?
- Pa koji me moj onda zoveš jeee? Prekidaj odma!
tu tu

- Alo, jel to mesara?
- Ne, ovde I'vca Dačić, pogrešili ste broj.
- hehe, pa otkud onda njasvi na telefonu hehe

Poslo maretu pvt promeniće naslov ja totalno zaboravi na fudbal lolo

5 novembar 2012
Telefon Aleksandra Vučića
ACA:Halo
-Alo pa jebem li ti Aco šta ti radiš tamo sve pare ima da mi vratiš
ACA:Halo izvinite ko je to
-Pa kome duguješ pare nesrećo
ACA:Možete malo preciznije
BOGOLJUB:Pa Bogoljub ovde jebem li ti sliku šešeljevu jeli jesmo se mi čuli pre neki dan
ACA:Jesmo,jesmo vaš slučaj rešavamo po hitnom postupku
BOGOLJUB:Pa što onda dade frekvenciju onom pinku jesmo se dogovorili da BK ide mesto Avale
ACA:Jesmo boki ali Željko navalio znaš kakav je ništa ni...
BOGOLJUB:Me nemoj da me zajebavaš znam željka hehe mada nije u redu mesto koje će televizije biti BK kad se vratim
ACA:Ništa ne brini rešićemo kad se vratiš evo idem kod Ivice da se konsultujem kad bi to moglo da bude
BOGOLJUB:Ajde i nemoj dugo da čekam već sam smislio program.
Pet minuta kasnije.Razgovor snimila buba u Ivicinom kabinetu.
IVICA:ALO JEL TO PICERIJA PA SVE ĆU VAS POHAPSITI SUTRA KAKAV JE OVO NAČIN DA ME ZAJEBAATE (besno spušta slušalicu)
ACA:Šta je bilo Ivice
IVICA:Zamisli molim te usudili se premijera da zajebavaju ja naručio picu a oni mi poslali ovu kako se zvaše vegetarijanu.Trunke mesa nema u tome moj Aco govna mene našli da zajebavaju.Šta sad da radim sa ovim govnetom.
ACA:Daj nekom siromahu na ulici dobar bi bio marketing već vidim u kuriru "Premijer hrani sirotinju".
IVICA:Ma kakva bre sirotinja rade mi o glavi moj Aco.Onaj Mrka šeta Bekutu a kažu ivica ko uštrojen.Priča se da će me smene u stranci.ZNAM.De je onaj kurir? MILANE!MILANE!A tu si odnesi ovo onoj modelsici i reci poslao joj njen Ivica.
ACA:Čekaj bre Ivice pa zar nismo modelsicu obećali Dinkiću
IVICA:Koji će njemu modelsica svira gitaru nek nađe neku valjda je njemu lakše da zbari nešto uz to je mršaviji.Oćeš da me smene pa vlada da padne zbog modelsice.
ACA:Dobro ivice ajd nego zvao Bogoljub pita kad će moći da se vrati.
IVICA:Ma nek pričeka još malo nema smisla odma da ga vraćamo reći će kako smo tajkunski piuni što uopšte nije tačno
ACA:Tačno i ja to mislim al on nestrpljiv stalno me zove.
IVICA:Dobro rešićemo kasnije kako je Toma čujem da je imao neke probleme na autoputu.
ACA:Ma mani jedva smo zataškali tu glupost.Zajebavao Mrka Velju da ne zna da vozi i ovaj se uroljao ko majka istero jednog vozača iz Tomine pratnje i onako pijan šetao lev-desno i presecao im put.Nego vadili smo se na policiju nadam se da ti ne smeta.
IVICA:Ma kakvi smeniću njih dvoje-troje i mirna bosna
ACA:Srce si Ivice ajd uzdravlje i zovi Bogoljuba zavlači ga i ti malo još mesec dana pa da se vrati za novu godinu tada ionako rulja ne misli na politiku mož mirno da dođe.
IVICA:Viš dobro kažeš ajd uzdravlje Aco