Trip pitanje

  1. A zašto niko ne uzima u obzir ateiste ili se smatra da oni nemaju nikakvih problema sa vampirima? Dođe vampir, a ateista mu samo kaže "grozno izgledaš" ili šta.

    Ateista mu lepo objasni da đavola nema ako nema boga (pa mu dokaže da nema boga), i bude ono, dvaput ništa je ništa, vampir nestaneeee...

  2. Ha, eto, rešen problem sa ateistima sa obe strane. Vampira nigde onda nema.

  3. Тако може и муслиман да му каже "Алах мубарак осама фенербахче.." и овај нестане.

  4. "Алах мубарак осама фенербахче.."

    I vampir se grohotom nasmeje, a ovaj dotle pobegne.

  5. Данас је превише лако поубијат ове вампире , јеботе.Почињем да се бринем за њихов опстанак, сестре ми

  6. I vampir se grohotom nasmeje, a ovaj dotle pobegne.

    Може и тако.

  7. Хахаха, која трешина, ево сада ћу да скинем овај филм. Е, ако имате SciFi канал пребаците на њега да видите шта је трве трешина од филма, хаха!

  8. E, a valjda nose upaljač? Mogu da ga zapale, mada realno to bi svakog oteralo. :)

  9. Realno, još nismo našli odgovor na ovo pitanje koje je vrlo važno po bezbednost ovih ljudi.

    POTRUDITE SE!

  10. neka zovnu Blejda, dejvokera, najbolje od oba svijeta.

  11. Aj na stranu to šta bi se desilo muslemanu kadbi ga napo upir, no zamislite da upir ugrize ATEISTU! IL MUSLIMANA!

    I TI DOĐEŠ VAMPIRU MUSLIMANU I ATEISTI I POKAŽEŠ MU KRST! IL GA POŠPRICAŠ SVETOM VODOM! I ON KAE DE BA DIJETE, MANI BELAJA, NE VJERUJEM JA U TE KRSTOVE JA SAM VAMPIR MUSLEMAN! I TI MU BACIŠ KRMEĆU PLEĆKU I ON UMRE!

    A VAMPIRU ATEISTI KAŽEŠ - BOG JE SVEMOGUĆ! I ONDA ĆE VAMPIR ATEIST DA UMRE OBJAŠNJAVAJUĆI TI KAKO JE BOG BESMISAO I DA BOG NE MOŽE DA STVORI TOLIKO VELIKU STIJENU DA JE NE MOŽE PODIĆI ŠTO JE U SUPROTNOSTI SA NJEGOVIM SVEMOGUĆSTVOM!

    Što dalje implicira da je bijeli luk najbolje, najuniverzalnije i najdostupnije sredstvo za borbu protiv upira.

  12. Odgovor se nalazi na četvrtom minutu i dvadeset i trećoj sekundi ovog smešnog skeča.
    https://www.youtube.com/watch?v=piWCBOsJr-w

  13. Pa ja mislim da ako se vampir boji krsta, valjda će se bojati i Alaha, izgovoriš neku molitvu i eto ti. Isti bog, samo su finese tipa imanja ili nemanja dece u pitanju.

  14. A VAMPIRU ATEISTI KAŽEŠ - BOG JE SVEMOGUĆ! I ONDA ĆE VAMPIR ATEIST DA UMRE OBJAŠNJAVAJUĆI TI KAKO JE BOG BESMISAO I DA BOG NE MOŽE DA STVORI TOLIKO VELIKU STIJENU DA JE NE MOŽE PODIĆI ŠTO JE U SUPROTNOSTI SA NJEGOVIM SVEMOGUĆSTVOM!

    Dosad najefikasniji.

  15. Malopre sam na piću sa ekipom raspravljao o ovom pitanju i ustanovili smo da je jedino rešenje slanina i čvarci.
    Znači kad vampir krene na muslimana samo nek baci čvarke pred vampira i on će se okliznuti i pasti na slaninu i umastiće svoj plašt i zapeće i prisloniće se baklji i zapaliti.

  16. Izađe vampir pred muslimana koji smrdi na luk i istripuje se.

  17. Реално Валдемаре, каква то будала нема са собом тег од барем 16 тона у сваком моменту!

  18. Ako imaš vatru pri sebi, bilo kakvu, od upaljača, to ti je najbolje rešenje, jer su oni osetljiviji na vatru od smrtnika, bar tako idu priče. Sto posto će možda da upali. Sad, ja nikad nemam upaljač pri sebi...

  19. Зовнемо Небојшу Глоговца да изглогија ГЛОГ ГЛОГ ГЛОГ ГЛОГ

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.