Prijava

Ejduse nije poanta priče grob mrtvog mladića pa da kopamo duboko. Je li tako, ološu, lešinaru i žoharčino?

Naravno, ne znači da se ovde ne može doći do novca ali kao i za sve, potrebno je platiti cenu. Pod ovim mislim na školovanje i usavršavanje. Ali dosta ljudi nije spremno da plati tu cenu.

Zbog cega pojedinci nisu spremni da plate tu cenu
Mislim da si lepo srocio da su pare bitne ali ne i najbitnije u prethodnom postu

Cime se bavis Ejduse kad ne sisas kurceve? Msm sta si po zanimanju?

Jednostavno, više vrednuju svoju slobodu i slobodno vreme. Ne može i jare i pare. Moramo biti svesni svojih izbora i pronaći ono što je zaista naša potreba.
Nekima novac zaista nije bitan u toj meri da bi žrtvovali svoj komfor i okruženje kako bi ga nabaviili.
Ili im je jednostavno mrsko da ulože vreme i nauče neke nove veštine. Ali kao što rekoh, sve ima svoj plus i minus. Bitno je shvatiti ono do čega ti je više stalo.

Danas je na meniju bila bobotie, fenomenalna južnoafrička pita s različitim punjenjima.

Danas je na meniju bila bobotie, fenomenalna južnoafrička pita s različitim punjenjima.

A jel pala neka estonska krempita a? Jel pukla neka estonka?

Večeras pravim krem supu od praziluka i krompira. Uz to još pokoji brusket, ma milina.

Brate po tvojim obrocima sudeći tebi treba gvožđe, postaćeš anemičan

Crveno meso i crni luk jedi 15 dana pa idi da radis krvnu sliku da vidis je l si se izvadio

Dzigericu s lukom i bićeš Iron Man

Kosmo fala na brizi <3 Nego ovde postavljam nestandardne obroke koje pravim, da plebs vidi da ne mora svaki obrok biti fastfud ili kafanska hrana.
Danas pravim gulaš sa dve vrste gljiva, gvožđa na bacanje.

Nego ovde postavljam nestandardne obroke koje pravim, da plebs vidi da ne mora svaki obrok biti fastfud ili kafanska hrana.

Drago mi je da nekome mogu predati štafetu na ovoj temi SKEČ

Nakon tri dana obroka sa šparglama zaredom, mogu vam reći da mokraća baš odvratno smrdi od njih, jebote.

Otvorila se neka nova picerija, naručimo neku njihovu picu.

Ispekli testo i onaj pelat kako već. A mocarelu, slajsovani but, onaj oljušteni paradajz iz konzerve i listove bosiljka stavili posle.

Al brate, svi ovi sastojci što su stavili posle su bili iz frižidera, zubi su mi se zaledili dok sam jeo. Ohladili i testo.

Ne znam da l tako treba, al samo da su je posle stavili na 2min da se ovo zagreje i otopi mocarela, bilo bi vrh.

Da l su se zajebali, ne verujem da se to tako radi jbt.

Normalno da su se zajebali. Viđao sam klince od 15 godina da rade u picerijama, grozota.