Prijava

Auh, moraću se onda i potruditi oko dekoracije. Odlična ideja, Plidu.
Jel moram pisati na parčetu hartije da mi se napasete muda?

fazon kameni stavi sliku pičke na profilnu.

Da se zna da nisam samo izguglo sliku nego da sam stvarno ja mesio.

Može i neka porukica, nije frka

Bravo kakav sendvic
Kontaktirao s nadlezne da ti daju miselinovu plaketu

1. Nije sendvič nego hot dog
2 . Nisam još počeo praviti, autore Bergas, ovo stara rendom slika
3. Mišelinovu zvezdicu

Za potrebe eventualne forum rasprave, očito postoji cela jebena debata je li hot dog sendvič ili ne.

Konacno - kvalitetna tema za raspravu

Sveži ananas isečete, umotate u slaninu i pospete smeđim šećerom. Stavite ga u pećnicu zagrijanu na 200 stepeni i pričekate dok se šećer lagano

KARAMELIZIRA
A
R
A
M
E
L
I
Z
I
R
A

Ladno stvarno. To si ti. Ti radiš to.

Kuvanje je odličan hobi, autore Šmo.

Samo pod uslovom da imaš velike rezerve strpljenja i volje. Nikad nisam mogao da nateram sebe da uložim sat vremena i više na nešto što ću da pojedem za 4 minuta. Lenjost jbg.

Strpljenja i volje imam, pogotovo volim kuvati kada mi gosti dolaze. A da se ne lažemo, volim i sebe počastiti finim obrokom, pogotovo kad je recept ovakav, od jednostavnih i relativno jevtinih namirnica.

Eh kad se setim kad je.cale przio pre 15 godina banane to je bilo interesantno ne secam se ukusa niti sam igde video da to neko sprema
Ali ananas sa slaninom to je vec mnogo
Probao sam hawaian picu sa ananasom nije mi bas nesto ali to je za ovo delikates
To ima smek po zagorelosti sigurno je ananas gorak kad se ispece i plus secercina odozgo i slaninciga povrh svega to je dijareja u najavi ima onih fazona pecene kruske stavis orase i sl ali ovo ne jedu ni kinezi
Iskreno ima i prsut i dinja to je dezert bogatasa to sam jednom probao ne mogu reci da mi je bilo ukusno ali leti moze bar da osvezi kao vid salate
A ovo osvezava kao katran

Da li si stavio pavlaku senf i pivo ili si stavio samo dve kasike masti kao seljak

Niste mi nedostajali, autore Bergas

Znaci programiranje kao posao + kuhanje kao hobi

koliko imas kila :>

Par previše, ali ništa strašno. Dvaput tjedno teretana i šetnja svaki dan to drže pod kontrolom.