Prijava

Tuna stejk, samo so, biber i malo maslinovog ulja

Where is yo thyme, yo butta, yo aromatics, u feel me?

Sećam se starog kuvara koji je uvek govorio da riba treba imati okus na ribu, a meso na meso.

Zato sam se kanio indijske hrane, stave lopatu začina u sve, ne znam jedem li junetinu ili ananas.

Ne znas kud biješ moj trifors, jedan period se prečišćavaš sodom bikarbonom i koloidnom vodom, onda ždereš roštilj mjesec lud si brt

Za sve postoji vreme i mesto, tajming je bitan brt. Period čišćenja je potreban ali to ne znači da treba sve vreme da se čistiš, od čega se uopšte i čistiš onda? Npr po Ajurvedičkom načinu ishrane postoje i tipovi ljudi koji imaju skroz različita tela (Vata, Pita i Dosha) i ono što jednom tipu godi drugi ne može da svari nikako, takođe bitno je shvatiti da svakom čoveku treba raznovrsnosti u ishrani, ali najbolje je kada se jede sezonski. Takođe nisam ni ja tolko lud da ću bukvalno dan za danom da rokam mast već hoću neke gurmanluke i lepa jela, krtinu isto po mogućstvu i tako to. Kosti su jako dobre za izgradnju i lečenje unutrašnjih organa i regeneraciju tela, kože i ovako generalno.

Moram priznati navuko sam se na šećer u poslednja dva meseca uvek kući neki čipsevi, keksići i sladoled

Tuna stejk, samo so, biber i malo maslinovog ulja

https://i.imgflip.com/6iydgl.jpg

Trifors: nece vakcinu i vodu bez srebra.

Trifors: jede čips i proste šećere

Duality of man

Pa jebiga nije isto ugljikov hidrat i mRna

Od dva zla ja biram slađe haha

Hahah, izdrži još manje od 24 h

Elem, ja pravio ono kao piletina sa onim 4 vrste sira (ima u kesici, ovo), brzo se pravi, nije loćikavo ič

Vrhunski je taj sos
Pravio sam i sa svinjetinom jebe majku isto
Malo manje kockice i rešije da budu jer volim i zapeče se u rerni preljepo

Večeras uživamo u pivu s okusom krastavca.

tuna stejk je sranje. tuna valja u susiju jedino, ziva. przena jok.

Kelte nisam joj dušu izvadio, po minut i po sa svake strane.

a danas jedeš estoniju?

Danas ću jesti neko fastfud smeće