Prijava

Tanki su ti domaći ladiše kameni, nađi neki estonski pandan Kingu Exciteu

Ben&Jerry jebe i leti. Ali ovaj domaći volim praviti, podseća me na detinjstvo. Plus što ne volim bacati hranu, makar to i voće bilo.

Nađi estonski pandan

Da ti kažem da imaju Vanilla Ninja liniju sladoleda posvećenu girl bendu, mislio bi da te ložim

+1 za Ben&Jerry, jebeni ameri kakve okuse prave ono je hemija neka života mi

Uf obrisao sam post jer sam postavio glupo pitanje Kamenofilu.

znate onaj osećaj kada ne znate šta da jedete, ali je frižider pun, pa sve što ima strpate u jednu tavu?

https://cdn.discordapp.com/attachments/512610948746313729/980060616888819762/IMG_1897.JPG

na toj tavi je crklo jaje, sudžuk, salama, rendani sir, biber, so, tabasko, celer i ne znam šta još. otišlo je sa čajem.
previše soli bilo jebem mu sunce.

Prepečenu svinjsku glavu od uskrsa
Lično peko i prepeko

Ručavam burek sa sirom u Foči

Haha galatni fočak lolololo

kako si naručio, burek sa sirom ili sirnicu?

Burek sa sirom, ko ih jebe

Krilca i batačiće
Kilo ljuti kilo normalni
Imam neke goste kao utakmica

Ugrijalo braćo ovde. Skoro 20 stepeni bilo danas, tako da je na redu lagana večera, salata od čeri paradajza, feta sira i rikule.

Slikaj al da ti budu nekako i razgolićena leđa u kadru, treba mi nov materijal za drkanje ne radi me više ona melkijeva slika

Nemam tetovaža, oće li to biti problem?

Oprostiću ti sad, za sledeću sliku obavezno neki tramp stamp da udariš

Uzo sam danas lepe parice skočio mi kripto tako da u narednih mesec dana ima da jedem samo neka lepa jela sa roštilja + ribu. Za početak uzimam špikovanu da prdim sve u 16, bacajte preporuke šta da kombinujem jer pravim specijalne porudžbine gde nema pravila, gastronomski gurmanluci su poželjni. Treba malo masu da nabijem jbt, a i ona Melkova slika mi je lupila vaspitnu samo jedem neki šećer po cele dane treba bre da bacim neki jači trening nisam dugo

Ne znas kud biješ moj trifors, jedan period se prečišćavaš sodom bikarbonom i koloidnom vodom, onda ždereš roštilj mjesec lud si brt