Prijava

Većina ovih recepata zahteva minimum pripreme i osrednje namirnice, uz povremeni kurč nekim lepšim mesom/ribom.

"minimum pripreme" noice, mene ovo plasi, priprema, kontam bolje da platim malo vise nego da mi ode celo prepodne na spremanje neceg sto cu smazati za 10min

Razlika je i kad imaš za koga kuvati, tipa kad moja gospođa ode na neku konferenciju ili tako nešto, obično jedem picu pet dana. Kad si solo, boli te đoka za kuvanje..

taj rad, kontam te sad

Skuvaš par oguljenih krompira u slanoj vodi, izgnječiš ih viljuškom. Dodaš kašičicu šećera i dovoljno kukuruznog škroba da napraviš fino testo, ne prečvrsto. Podeliš testo na osam loptica, svaku od njih zgnječiš, napuniš sirom, zamotaš i zgnječiš opet da dobiješ mali disk, ali da sir ne iscuri tokom prženja. Pržiš na umerenoj jačini tipa 4 minuta sa svake strane, ovisi od šporeta.

Probacu ovo pa sig, dako ne zapalim nesto xd

https://lookcatchu.com/korean-potato-cheese-pancake/

Evo link na recept, zanemari ovu malu iritantnu spodobu. Može bilo koji topivi sir unutra - gauda, čedar, mocarela, itd.

Ako te odvedu cigani čedari

nije na vrhu stranice mesni charade you are

pa puši kurac malo eto šta

Nemojte se svadit.

Probacu ovo pa sig, dako ne zapalim nesto xd

Setih se onog iz Srećnih ljudi, kad Šćekići uključuju veš mašinu ☺️☺️☺️

Omlet sa sunkom i sos od pavlake ... Pošteno mi je prevruće za kuvanje.

Pileći burger. Čistim frižider od stvari kojima sam ga natrpao.

Čišćenje frižidera se nastavlja, danas su sirevi na redu. Sve na dasku i dodati maslina, paradajza, oraha itd. Onda slikati to za instagram. Onda si obrijati vaginu.

Pokušaj tjednog rasporeda kuvanja, koji će vrv bedno, bedno propasti, ali man can dream.

Jaja Benedikt sa grilanim šparogama

Mislim da nikad nisam je sparglu, kazu da je fina. Kad sam selac jbg. Plus ne volim jaja benedikt, dakle supli selac

Nisam ni ja prije šparoge volio, ali sad stvarno uživam. Probaj ih poprskati s malo maslinovog ulja i baciti na roštilj ili tavu ili roštilj tavu skeć, budu baš odlične.

Tostirao sam komad leba raženog, na to složio pršut, grilane šparoge, poširano jaje i prelio domaćim holandez sosom. Nedeljni hipsterluk.

Ma ne izbegavam nego nikad mi nije palo na pamet da kupim. A generalno slabo je zastupljeno po sumadiji

Šparage su nad-hrana.
I pišaćka ti ceo dan odiše šparaga-amonijumom, jetra ti se čisti.
Čak i dok spavaš.