Шта данас ручавате?

  1. Otkošteni bataci i colesaw salata

  2. Jesi probao zablje batake, kazu vrh su

  3. Jesam, ništa posebno mi nisu. Probao doduše u domaćoj varijanti, ne u restoranu.

  4. jesi probao puzeve, jel istina da su ko gumeni bomboni

  5. Jesam, zanimljiv okus, ali nisu me impresionirali. Malo gumasti, malo zemljasti.

  6. Riblji bataci nauljeni su najbolji da se ne lažemo

  7. Zamesio domaći baget pa ću posle ispeći kamember s belim lukom, ruzmarinom i maslinovim uljem.

  8. I paštrnak obavezno dodaj u prodavnici nekoj ženi kad ti traži dohvati joj ako je policajac tu odma pored

  9. za sad sam pojeo 3 mandarine, jedan poveci kroasan presecen duzno napola pa premazan puterom i dzemom, popio kafu i par kockica cokolade cisto da se obezbedi odrzivi razvoj secera u krvi. za veceru ce biti neka boranija sa govedinom

  10. Pravio juče dinstani kupus, nego sam bio sprečen da vam javim, praštajte

  11. Cara replied:

    Mi dinstani kupus u vojvodini dajemo stoci lololo

  12. eno ga kameni, pa de si bre kameni sto godina? kako žena deca unučad jetra?

  13. Evo jedem kupus dva dana iz principa, kad već juče nisam mogao okačiti. Kažu dobar je za kilažu.

  14. Puši ga.

    Kad napravim milione smejaću se naglas.

  15. Kao što je govorio neki moj davni komšija od malo vazda malo

    Nema leba u prodaji leba, sem ako ti se poklope zvezde

    Fastfud/restoran/kafana je nešto što svi misle da znaju raditi bolje od ostalih, zato ih se toliko i otvara i zatvara stalno.

  16. sem ako ti se poklope zvezde

    zvezde, to su oni lebovi od šest manjih kugla povezanih u obliku zipa sad zvezde?

  17. To su cvetovi, paorčino

"Vukajlija je jedini i najveći rečnik slenga i idioma u srpskom jeziku."

ZabavniPark | 18. April, 2010.