Шта данас ручавате?

  1. I sedam ih je, šest latica oko sredine

  2. mrš jebem ti sedam mama šest latica oko sredine bezobraznih

  3. Neko mesnome poturio buđavu mekiku

  4. kameni me uči hrvatski, recite mu neka prestane odmah!

  5. Uči, uči, trebaće ti za Dubrovnika

  6. Salata - masline, feta, suljpa

  7. Danas kod brata Filipinca na ručak, živo me zanima šta će spremiti.

  8. Zašto je snime predmet šege i podruge? Šta je kome skrivio?

    Dobar je Snime i mudro zbori, ajde gledajte da oterate i ovo malo produktivnih članova što imamo na sajtu

  9. jebo ih snime vise, niko za mnom toliko nije trcao u zivotu kao kamenofil i Galantni, jebene kurve me nisu toliko progonile, a bilo ih je

  10. Danas pasta sa piletinom, povrćem i sosom pesto đenoveze. Mnogo dobra stvar.

  11. Brat Filipino pravio hrpu riže, neki sos od junetine i povrća, potrbušinu u kokosovom mleku. Za desert rolice dve vrste, punjene bananama i ljubičastim jamon.

    Odlična stvar.

  12. Danas sam pravio zoboto, tj. rižoto u kome se umjesto riže stavi zob.
    Pravi se kao i svaki drugi rižoto, luk, mrkva, malo paprike, meso (stavio svinjetinu jer je mekša), i na to zob u zrnu (nikako pahuljice), kuva se oko 2 sata sve. Ispalo dobro baš. Puniji i jači ukus nego riža.

    Prije dodavanja zobi, prokuvao sam je malo u drugoj šerpi i izbacio prvu vodu i iscijedio.
    Onda sam dodao i kuvao još sat ipo zajedno sa mesom i povrćem.

    Uglavnom kao rižoto, samo bolje. Napravio sam veću količinu, pa će se i sutra jesti. Upotrebio po kile svinjetine od buta, i po kile zobi.

  13. Sve je bilo kul dok nisi spomenuo svinjetinu od buta. Tu je vec pocelo loma da smrdi :) imam gadjenje na klasik svinjsko meso, sta jos mogu da proguram je prasetina, file, eventualno vrat na rostilju ili krmenadla, i slanine u raznim oblicima. Suhomesnato ne racunam jer to se sredi emulgatorima pa je ok. Cak cevape sa bilo kojom kolicinom svinjetine poceli da mi smrde nije da ih necu pojesti al ako kaes da ima junece obradovacu se.

  14. Caro previse se druzis sa mnom pa ti pocela smrditi svinjetina

  15. Ja sam ranije uvijek stavljao junetinu u ta variva, al mi u zadnje vrijeme nešto se čini žilava i nezgodna za gutanje. Svinjsko meso je mekše, a čini mi se i da se brže skuva.

  16. Obj piletina bi bolje isla uz ovo ili neka curetina, svinja i zobinač nije bas win win situacija

    Ne znam serem vrv je bilo odlicno ali nisam tako stekao utisak dok sam citao instrukcije

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.