Шта данас ручавате?

  1. jel ima neko preporuke šta da se pojede u austriji? skoknuću tamo na nekoliko dana pa da se nakrkam kao gospodin, da mogu reći da sam stvarno bio tamo.

  2. trazi presovanog smoklju bez govana prosetanog kroz zlacano brasno mankimune

  3. gledam ovaj kamenoijev recept simpaticno deluje mada cini se previse posla jer moras da pravis kOrE iako pise da je

    E A S Y
    A
    S
    Y

  4. jel ima neko preporuke šta da se pojede u austriji? skoknuću tamo na nekoliko dana pa da se nakrkam kao gospodin, da mogu reći da sam stvarno bio tamo

    Doner kebab, bečka šnicla, Mozzart kugle, klasika.

    Naći će tebe sve to ustvari, samo prošetaj kroz grad

  5. Cek prvo da je pojede bosninans wurstel na majne placu kod zemare pls

  6. Idi jedi sve sto ti je nepoznato, probaj novo nesto ne jedi samo govna

  7. snime dingospowski provuko ide se u austriu par dana bate fazon sta da jedem bukv kakva je tamo kujna

    real story: rodjak zvao na veselje

  8. kakav bre rođak, šta lupaš ti, moj rod je sve go lopov, prevarant, sve žvalavo u pičku materinu i ceo život izbegavam sve što ima veze s rodom jer su se podelili na pajsad tabore. to roda što imam po dojčlandima i sličnim zemljama nije za dvadeset godina poslalo deset evra niti će, niti želim. goni ih u pm. ne biraš rod.

  9. Avii hakovala mesnia lolo

  10. prošle godine sam otišao u mađarsku da se nakrkam hrane i piva kao gospodin, što i jesam uradio. doduše budimpešta bila fzn duplo jeftinija od zalcburga, ili sam ja jednostavno išao gde treba. ne znam, bio sam pjan od kako sam došao pa do kada sam otišao, jeftino pivo bilo. jel ima gde šta jeftino u tom zalcburgu? beč me nekako prepao po tom pitanju.

  11. Prestani pisati ZaLcBuRg za početak

  12. Austrijska kujna govno jbg, kao i svaka srednje- i severno-evropska. Ja jedem kod kineza na taborštrase (oprosti šmole), a kod kuće spremam prebranac

    Kobasice su im ok sačekaj vikend pa idi na našmarkt ima dosta izbora na štandovima.

  13. Pas koji laje - nije dovoljno kuvan. Stara kineska poslovica

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.