Шта данас ручавате?

  1. Za Heinz kažu da je broj jedan kečap u svijetu mada ja koristim zvijezdin

  2. Ok mi je po ukusu hajnc ofc, ssd šta trpaju stvarno nznm. Nmž bude žešća hemija od polimarkovog

  3. Felix kečap sam jeo par puta e on mi i bolji po ukusu i teksturi od hajnc nznm dal to ima u prodaji u radnjama ili samo kod šverceri pijačari

  4. Na ovo govno mislim https://images.app.goo.gl/2tc4WJZKkikiRuzP6 nisam sig dal sam od polimarka uzeo par puta il ima jos neki proizvodjac al bilo puno lepse nego bili koji kecap. Bukv ko u picerijama sto dobijes vodicu tj pelat umesto klasik kecapa koji je prepun secera (bilo koji) zgusnjivaca i mamine mame

    Stim da nije to sos za kuvanje nego je bas za pice i sl

  5. I u kepač se razumeš moj carimire

  6. Možda odustanem od klasičnog kečama i pređem na ove paradajz sokove
    Nisam neki konstantni konzument kečpa, al brt, ovi iz marketa kod nas su šit

  7. Nađi nekog ko pravi domaći paradajz sos.

  8. samo treba ubaciti JOVOROVOV LIST xdd

  9. jedite onaj chilito opako ljuti mraleeeeeeeeee znaš kakav odnos cena/kvalitet (loš)

  10. Chilito bas kurcina, od tih ljutih derem ovaj, nije naivan

    https://i.imgur.com/ezHzYWd.jpg

  11. samo treba ubaciti JOVOROVOV LIST xdd

    I u preliv dodati malo JOVOROVOG SIRUPA. xd

  12. nece jovor zamjeriti :)

  13. Samo da javim da je sourdough starter nikad bolji. Za večeru makarona i sira.

  14. Za Heinz kažu da je broj jedan kečap u svijetu mada ja koristim zvijezdin

    pa kada si musava botina

  15. Humus (leblebija) sa komadićima avokada unutri

    Vraćam se na vegetarijaner režim pa eksperimentišem

  16. samo treba ubaciti JOVOROVOV LIST xdd

    I u preliv dodati malo JOVOROVOG SIRUPA. xd

    Ahahah tvrda šega xD

  17. Kecap je turbo folk

    Ovo je tačno. Kao neko ko je volio kečap kao mali, moram priznati da je najjadniji od svih priloga, s onim svojim bljutavim ukusom ne moze parirati senfu majonezi ili ajvaru, bukv kod mene je koristenje kecapa stvar navike iz djetinjstva, apsolutno sam svjestan njegove bezličnosti ali eto neka ga

  18. Leba, putera i džema

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.