Шта данас ручавате?

  1. Dodavanje soje u ćevap je realnost, samo zavisi koji procenat strpaju.

    jebem te usta blatnjava. slaži mi da ne rade to.

  2. Vrišle sa snefom.

  3. Pringles i guaranu, pa onda colu zero da zadovoljim dnevnu dozu aspartama

  4. sirovu junetinu, da budem još veći od plidua i tako po difoltu dobijem svaku diskusiju unaprijed

  5. Mislio sam danas da cepam puno limuna samo to da jedem, al sam kuco smrtnosni limun i izaso mi klip de se cela paleta izvrnula na nekog mejmuna.

    Shvatio sam da i limun moze biti smrtonosna namirnica, slicno kao i kiseonik i voda. Samo umereno ljuuuuudi i sareno molim

  6. Evo upravo jedam dinju i odlična je. Inače preferiram lubenicu, ali ova dinja je super.

  7. odlicne su lubenice ove godine, dinje jedes kad je kisna godina kad lubenice fejluju

  8. real bude godina kad bukv svaku drugu lubenicu mos forvardujes u kontejner, ove godine bukv moras debil budes da ubodes losu

  9. Dinja mnogo cesce bude dobra nego lubenica, da ubodes dobru lubenicu ti je fazon 30%, kod dinje je to 70%

    Doduse u srbiji su bolje lubenice nego igdje na balkanu, ne znam odakle ih nabavljate

  10. to su one iz futooga što gaje bosanci, ide im od ruke jer su im glavudže ko lubenice pa im prirodno dođe he he

  11. dinja je u 9/10 ok a mozes i aspartama malo prebacis ili nedaj boze secera ako je bas sjebana jer ima tu brasnastu teksturu pa fazon prodje ili u nekom mixu sa drugim vocem

    kod lubenice kad nevalja mos je jebati, najveci problem sto bukv trebas 10-12kg bio mase forvardujes do kontisa a curi na sve strane. Bacio sam gomile lubenica tako

    zato treba birati godinu kad kupujes, ako mnogo kisno bez toplih perioda obicno budu krs ove domace. Ove sto dodju iz albanije turske odakle vec ranije budu po pravilu dobre

  12. e da i naso sam nekog svercera ove godine koji se kune u proizvod, kaze odnesi kuci ako ne valja primam reklamacije ima neke stare sorte one crne lubenice jedini sam koji to radi

  13. ide im od ruke jer su im glavudže ko lubenice pa im prirodno dođe he he

    a futoski kupus gaje vojvođanski dingospowi zato sto su im glavice male kao kod kupusa, ima logike

  14. ma lupa henzo nema lubenica u tim krajevima, to ti vise srednja bačka a generalno bosninijanci se ni ne bave poljoprivredom u vojvodini

    izbegli ljudi bas su imali para kupuje zemlje po vojvodinama skucavali se 30 godina

  15. Caro ti si razumijes u tu poljoprivrdu podijeli nekad nesto s nama a ne samo INTERSLENG.

    Da nesto naucimo jedan od drugog npr ja ti mogu pomoći ako bude problema s krovom na kabriju sutra, nije lose imati me blizu

  16. pliduu nema problena ja tebi gliste ti meni kabrio turu

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.