Prijava

2 jaja + 2 viršle

Šta ima da se jede od toga, bar 2x

Ajde bar 4 jaja i 2 vrišle

sta ce ti jaja na virsle, aj za dorucak fazon ok al za ovu ponocnu varijantu nema poente precero si mogo si samo virsle cepas

bio u teretani, pa reko, da malo nahranim muskulaturu :D

haha jesi bar naroko kecapa i senfare

kad jedem sama jaja optimalan broj mi je 3

znao sam pojesti 4, ne sjedne mi fino na stomak

viršle isto 2-3 mi je mjera

ova kombinacija je onako malo već ozbiljniji obrok

nema ti tu puno proteina jovo a masti ima previse. bolje pojedi 4 kuvana jajeta

de nije ima podrigujes do petice sig

mada real virsle jedino senf vadi, dok kecap sa jajima bas i nije neka kombinacija

esi cepo leba sa tim il cisto?

ima oko 30g više od toga se ne može ni apsorbovati u 1 obroku

2 jaja - 100 grama - oko 10-12 g proteina
2 viršle 130 grama - oko 19,5 g proteina (ove konkretno imaju 15g na 100 g, čitao sam)

ima još pride malo u hljebu, al to ne računam

jovo brate to nema veze sa vezom sto si jeo posle treninga, bolje da nisi isao u teratanu vec da si uvatio 5-6km setnje i napio se 2l mlake limunade. telo bi ti reklo hvala jovure sto mislis na mene

ima oko 30g više od toga se ne može ni apsorbovati u 1 obroku

to je jedna od većih laži u fitnes industriji. odrastao muškarac koji ima visinu a realno niko ovde nije šipac 1,50m može bar 60 grama proteina da apsorbuje po obroku, a i tu kažem bar jer je svako različit i što ti je bolja ishrana i utreniraniji organizam možeš i više.

i šetnja je dobra, neki dan sam šetao 10-ak kilometara, obišao pola Banjaluke
u pravu si donekle da ne treba se šopat samo zato što ideš u teretanu, ali i da nisam išao svakako bi večerao, tako da u suštini, nisam ja tu nešto previše dodao hrane

ma jeste jovure al vec posle 18h nema klope, da kazes 20h zadnji termin sve posle toga cao zdravo

to je jedna od većih laži u fitnes industriji. odrastao muškarac koji ima visinu a realno niko ovde nije šipac 1,50m može bar 60 grama proteina da apsorbuje po obroku, a i tu kažem bar jer je svako različit i što ti je bolja ishrana i utreniraniji organizam možeš i više.

Dobro, al šta će mi 60 grama proteina u jednom obroku, sve i da može da se apsorbuje. Ja kontam da mi je dovoljno u toku dana oko 1,2 g po kilogramu - zaokružim to na 100 grama proteina i ne treba mi više.

One priče o 1 gramu po funti, (tj. 2 i nešto malo više grama po kilogramu) su po meni glupost. 1,6 g/kg ti je neki racionalni maksimum koliko se može iskoristiti.
A ja vjerovatno ne treniram na tom nekom ultra mega giga nivou da mi treba svih tih 1,6g.

Zato mi je cilj oko 100g dnevno. To se može postići normalnom, zdravom ishranom (u šta viršle, priznam ne spadaju, al griješi čovjek). A da bi ti nagurao recimo 2,1 g po kg, morao bi po čitav dan žderati mesište ili soju, proteinske čokoladice, ili whey... a to i nije baš zdravo za organizam, a baška što se od toga mnogo prdi.

100 grama možeš postići bez previše cimanja, a solidna je količina...
Recimo 3 obroka po 30 grama, i u nekoj užini ubaciš još 10 grama...

posebno lebac a tek posebno beli lebac u bilo kojoj varijanti posle 14h je besmisao

skoro pricao sa nekim likom ima stomacinu kuka kao jebe ga stomak to mu je od piva, reko sta veceras prijatelju jel cepas leba uvece

kae znam znam da ne valja al navika jbg. reko od toga ti stomacina

Cara nisam ja na dijeti, a i preskakanje jela nakon treninga bi bilo vrlo kontraproduktivno.