Шта данас ручавате?

  1. Uz kineze to uzmem obvz i ponekad sa pirincem

  2. KARAĐORĐEVA

    PEČENI KROMPIR

    SALATA SLUKOM

  3. Možda vas depresija pere od loše 'rane, autore Mesni?

  4. sutra idem po rujanske pljeke u svecofor ima neka akcia edva cekam i americke burger lepinje

  5. Jutarnja užina: zobena kaša, dodao šumsko voće i nasjecko jabuke

    Dorucak: 4 jaja, tri roštiljske kobasice, coca cola u limenci, i zasladio na kraju krempitom

    Ručak: ne znam još vidjeću

  6. tri bureka (sa sirom) dva pileta i prelivena

    K O K O S H
    O
    K
    O
    S
    H

  7. al banjalucke bolji su

  8. Pliduu + za uzinu i - za dorucak

  9. 4 jaja i 3 kobasa na +35 lovacke price bukv

  10. Cara zaboravio da je 400km od mene lol vruće 24 stepena

  11. Kameni, uzina mi malo gej jer ne mogu ujutru da se trpam zbog treninga ali zato dorucak bude jak

  12. pliduu ali cetri jaja jbt kresta ce ti izadje

    ne znam el sam u civotu pojo vise od tri jaja za obrok prosek dva eventualno jedno

  13. Ja tri jajeta jeo u osnovnoj za dorucak, a mrsav bio

    Za odraslog covjeka ispod 4 je bukv predjelo

  14. ja pojedem 4 jajeta svako jutro uz druge stvari, mogao bih lagano i duplo više nego neću jer je to onda mnogo masti

  15. Aj cetri jajeta da razumem nekako sa nekom salatom i malo tek leba, ali i tri klobasa plus krempita na kraju

    van pameti

    o koli da ne pricamo podrigivalo se 3-4 sata posle min

  16. Hahah pa caro ja čak jedem nedovoljno, prije nekoliko dana s burazerom iznosio neki namjestaj a nismo jeli ajd rekosmo posle cemo, otisli kasnije na pitu..
    Ja uzeo 300gr zeljanice i 200gr sjeckanog bureka i jogurt 200ml, burazer uzeo 700gr bureka i jogurt. I to sve bilo oko pola 12.

  17. brate imaces 120 kila sace jos grbavis zbog metabolizma setaces ko smoklja za 5-6 dina

"Serbian version of Urban Dictionary. Named after Serbian dictionary writer."

Urban Dictionary | 1. Jul, 2010.