Шта данас ручавате?

  1. bices ko jokarin buraz bukv

  2. Mislim da me zajebavas iskr, posebno ako radiš neki fizički posao, jede se i duplo od ovog

  3. ma kakvi, videces vremenom, apetit ostaje a radne navike se smanjuju, plus metabolizam uspori zesce a ti bi zdrao te bi zdrao

    kao kod gomile sportista vec vidjena svar. Opcija dva je da budes ko ibrakadabra

  4. posebno sto trpas svakakva govna u sebe, to ako vec mozes profiltriras svasta bar nemoj to smece guras

    cu koka kola i trenenig jebem te

  5. ko jovor ono sto se javio u 10 uvece nacepo se virsli jaja i koka kole ziro ahahahah

    prijatelju bolje bi proso u mekdnonalc da si oco

  6. Moram i ja da se upišem i da kažem da su 4 jaja + 3 roštiljske definitivno previše.

  7. S Carom se oko mnogih stvari ne slažem, ali često zna da iznese konstruktivne dijetetske kritike.

  8. Pa ne znam jovo, 220gr su te tri kobasica ukupno, i 4 jaja sta znam 150gr mozda i tri šnite hljeba. Zalio kolom malom i posle uz kafu pojeo krempitu i super

  9. ma da i posle samo pola grama koke i 3g duvana evo sve je super hranimo se u gramima znaci ukupno nema ni 500g lol

    dijeta bukv

  10. i kola ona mala to je 0.33l brate a krempita 0,1kg o cemu pricamo looooool

  11. Teletina iz čačak mlad kajmak i brašnjava lepinja

  12. čak sam zaboravio krempitu na to sve. Mene bi iskreno zabolio stomak.

  13. Sta buncas caro ne kapiram, kakve veze ima koliko jedeš, imaš kalorijski suficit i deficit, ovo što sam unio kalorija kroz ovaj obrok sam mogo unijeti kroz 4 kinder buena, pojma nemas sta pricas, zdrav dorucak ima i masnoca i proteina i ugljikohidrata, nisam žena da jedem dva jajeta i salaticu

  14. u pravu je cara donekle ali se na pogrešnu namirnicu nakačio. ja bih plidu na tvom mestu izbacio krempitu i kolu i tjt. jer znam da si mršav sad ali što kaže cara stvarno je istina da s godinama spori metabolizam, posebno kad se čovek usedi.

  15. Pliduuu

    nisam žena

    Busted, može ban

  16. zato što navikneš na mnogo ugljenih hidrata i šećera koje sad trošiš ali za nekih 10 godina ih nećeš toliko trošiti

  17. hahaha jao pliduu nisi svestan sta radis, navucen si na zderanje nisi svestan. Kati stane metabolizam prirodno ima budes ko ona ubazda jokarin buraz thats the way she goes

  18. hezno nisam odmah to pojeo nego napravio kafu malo poslije i pojeo uz kafu to npr 30-40min poslije dorucka

  19. jos i kafa u celoj prici o jebem te

  20. Kafa ako je kako treba ima 0 kalorija. Ako si pička dodaš mleko bilo uvek i biće

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.